This page hasn't been translated into English yet.
Career 1/12/2023 Read 5 min

У ШУ «Покровське» розпочали професійне навчання для працівників допоміжних дільниць

Необхідність розпочати навчальні курси за професією гірник очисного забою виникла у зв’язку з майбутнім розширенням робіт на видобувних дільницях підприємства.

Сьогодні за навчальними партами відділу навчання та розвитку персоналу почали опановувати навички професійної майстерності 43 працівники. Три з половиною місяці їм знадобиться для того, щоб отримати нову професію та розпочати роботу в шахтоуправлінні вже як гірники очисного забою.

– За час навчання працівники пройдуть півторамісячний теоретичний курс, після чого на кожного з них чекає сорок днів виробничої практики учнем гроз, – розповідає начальник відділу навчання та розвитку персоналу ШУ «Покровське» Лариса БАТРУХ. – Навчальний курс для гірників проходить без відриву від основної роботи за вільним і зручним графіком.

Денис ФЕДОРОВ, машиніст підземних установок дільниці «Конвеєрний транспорт-5»:

– На підприємстві я працюю машиністом підземних установок майже три роки. Коли побачив оголошення про набір на курс навчання, вирішив отримати нову професію гірника очисного забою. Мотивувало те, що робота гроз дасть мені можливість більше заробляти й відкриє нові перспективи. Навчаюсь за зручним графіком, після роботи або у вихідний приїжджаю на заняття. Це є плюсом, адже одночасно я можу виконувати і свою поточну роботу, і опановувати нову професію.

Євген ЮХИМЕЦЬ, електрослюсар підземний дільниці «Скіповий комплекс-2»:

– Я зростав у сім’ї шахтарів, тому з вибором професії визначився ще в дитинстві. На підприємстві працюю 11 років електрослюсарем підземним. Давно хотів спробувати себе в професії гірника очисного забою. Коли дізнався що є можливість її отримати, вирішив скористатися такою нагодою. У навчанні поки нічого складного для себе не знайшов, навпаки, цікаво отримувати нові знання. До того ж досвід роботи в шахті дуже допомагає. Нова професія дасть мені можливість вдосконалити свою майстерність у гірничій справі.

В’ячеслав ОСАУЛКО, електрослюсар підземний дільниці «Конвеєрний транспорт-5»:

– Я починав роботу в шахтоуправлінні зварювальником на одній із допоміжних дільниць, а згодом опанував професію електрослюсаря підземного. У родині я єдиний представник шахтарської професії, проте аніскільки про це не шкодую. Навпаки, вирішив отримати професію гірника очисного забою й далі працювати на підприємстві. Заняття на виробничому полігоні стануть для мене першим кроком в опануванні нової справи. Усі набуті навички я буду застосовувати на виробничій практиці. Сподіваюсь, що нова професія припаде мені до душі.

Детальну інформацію про умови набору на навчання можна отримати за телефонами: (0623) 595-3-61, (0623) 595-3-43.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.