This page hasn't been translated into English yet.
Products 3/1/2022 Read 7 min

Сталь, яка захищає

У нинішніх умовах людське життя щохвилини наражається на небезпеки. Щоб захистити себе, багато хто згадує про бронежилети, які рятують від уламків та куль. Звичайним людям дістати заводський бронежилет дуже складно. На думку відразу ж спадає спробувати виготовити його самостійно, закупивши окремі комплектуючі.

Захисна основа будь-якого бронежилета – металеві або керамічні композитні бронеелементи-пластини. За останні дні нам в особисті на сторінці Метінвесту у Фейсбуці написали кілька людей, які хочуть убезпечити себе та свої сім'ї. Питання до металургів одне й те саме: як вибрати сталь?

Експерти Метінвесту вивчили питання, і дають кілька порад щодо вибору сталі та її захисних властивостей.

Уточнення за марками сталі, придатними для виготовлення бронежилетів з урахуванням обмеження товщини та маси захисту.

Перший пріоритет

Готові балістичні марки у товщині 5-7 мм: SSAB – Armox 600T, Armox Advanced, Armox 600; Miilux – Miilux Protection 600 (Miilux); ThyssenKrupp – Secure 600; SWEBOR -Swebor Armor™ 560, Swebor Armor™ 600; Titus Steel: Dynamic Armor 600; AM Industeel:  Mars 600, Mars 650 та їх аналоги.Другий пріоритет

Готові балістичні марки та зносостійкі марки в товщинах 6-8 мм: SSAB – Armox 500T, Hardox 500,  XAR 500; Thyssen – XAR 500, Miilux - Miilux 500; SWEBOR – Swebor Armor™ 500, Swebor Armor™ 550; Titus Steel – Dynamic Armor 500; AM Industeel – Mars 500 та їх аналоги.


Третій пріоритет

Сталі, що вимагають термічного оброблення (гартування з низьким відпуском) для забезпечення комплексу властивостей у товщинах 6-8 мм:

Всі інші марки не забезпечують необхідний комплекс захисту при обмеженій товщині (за даними фахівців, для носіння придатні максимум 7 мм, 8 мм – виняткові випадки).