This page hasn't been translated into English yet.
Volunteering 1/9/2023 Read 5 min

Співробітниця Запоріжсталі допомагає людям за покликом душі

Волонтерка комбінату Запоріжсталь Дар’я Веремеєнко вміло поєднує роботу на аглофабриці й волонтерство в гуманітарному штабі Групи Метінвесту задля допомоги українцям.

Зараз Україна переживає важкі темні часи, війна не обійшла стороною жодного українця. І попри виклики часу, підлість окупантів та значні втрати, українці гуртуються, підтримують одне одного та йдуть уперед.

Дар’я Веремеєнко долучилася до рядів волонтерів молодіжної організації Запоріжсталі навесні минулого року, коли розгортався гуманітарний штаб Метінвесту в Запоріжжі. Відтоді хоробра й сильна духом жінка поєднує основну роботу розподільника робіт на аглофабриці з волонтерством. Каже, що це дає відчуття спокою та умиротворення.

– Ми з колегами в гумштабі сортуємо одяг, збираємо набори для переселенців, перебираємо харчові продукти, допомагаємо мешканцям шелтеру й намагаємося підтримати всіх, хто цього потребує, – розповідає Дар’я. – Будь-яка допомога зараз важлива, навіть якщо це кілька днів на тиждень чи кілька годин на добу. З маленьких кроків складається великий шлях до миру, до перемоги.

Дар’я не цурається жодної справи заради підтримки людей, бо гуманність – це те, що ми маємо берегти, навіть якщо життя диктує жорстокі правила виживання.

– Ми, волонтери, працівники підприємства, створюємо фундамент для майбутнього нашої держави вже сьогодні. На нас лежить велика відповідальність за наших дітей, за наші життя й добробут. Тому ми обираємо працювати, допомагати та шукати шляхи вирішення питань, а не коритися злій долі, – додає Дар’я.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.