This page hasn't been translated into English yet.
Career 11/17/2022 Read 5 min

Чотири десятиліття самовідданої праці на Каметсталі

На Каметсталі в будь-якому виробничому підрозділі, де працюють агрегати, механізми, проводяться ремонти, добре знають Віктора Волкова і його команду. Саме під його керівництвом понад півтора десятиліття висококласні фахівці ремонтно-механічного цеху виконували найскладніші завдання для стабільної роботи металургійного обладнання.

Загалом Віктор Олексійович присвятив комбінату 40 років. Саме присвятив, бо професія, особистісний розвиток і люди, з якими щоденно працював, – то невіддільні складові його життя. Серед сотні молодих фахівців, які в далекому 1982 році прибули на підприємство, де вводили в експлуатацію суперсучасний на той момент конвертерний цех, більшість із різних причин полишили комбінат у наступні роки. А він залишався – завжди, попри всі складнощі, економічні та суспільні зміни.

Сталеплавильне виробництво, ЦРМО-2, управління головного механіка і, нарешті, посада начальника ремонтно-механічного цеху – це не просто кар’єрні сходинки відмінного фахівця Віктора Волкова, працю якого оцінили на підприємстві. Це кроки професійного зростання, пошуку найбільш правильних рішень, взаємного навчання й розвитку керівника та його колективу.

Роки роботи РМЦ під керівництвом Віктора Волкова – це сотні тисяч виготовлених вузлів та деталей, завдяки яким забезпечується безперебійна робота потужних агрегатів і стабільне виробництво. Це освоєння нових видів виробів за програмою модернізації обладнання та з новими технологіями.

Віктор Олексійович пригадує, як чи не цілодобовими зусиллями запускали редуктори BGV на новому стані 400/200 у прокатному цеху. А сьогодні дійсно ювелірну роботу з ремонту цього обладнання ніхто не виконує краще за фахівців ремонтно-механічного. І найголовніше, вважає він, що за цей час колектив підрозділу затвердив свій високий професіоналізм і майстерність (часом унікальну) та довів ефективність РМЦ – економічну й виробничу.

Сьогодні для Віктора Волкова настав час передавати керівництво цехом молодшим колегам, з якими він завжди щедро ділився знаннями.

– Працювати з таким керівником, як Віктор Олексійович, – це велика удача й неоціненний урок. Я розпочинав у цеху майстром, був його заступником і мав змогу оцінити його багатий життєвий, виробничий і керівний досвід. У Волкова є особливе чуття щодо тонкощів нашої професії. До нього додаються розсудливість, невтомність у досягненні мети, вимогливість до себе й колективу, а ще – вміння максимально розкрити потенціал кожного співробітника та дати йому можливість стати справжнім майстром своєї справи, – говорить в. о. начальника ремонтно-механічного цеху Сергій МАКАРЕНКО.