This page hasn't been translated into English yet.
Career 2/8/2023 Read 5 min

Спеціалісти Центрального ГЗК отримують нові робітничі професії

На ЦГЗК Групи Метінвест прожовують реалізацію проєкту з перенавчання спеціалістів. Декілька кваліфікацій дозволять робітникам завжди бути затребуваними на виробництві й допоможуть у кар’єрному зростанні.

На ЦГЗК свідоцтва про одержання нової робітничої спеціальності – машиніста тепловоза – отримали 23 співробітники. Опанувати нову професію виявили бажання фахівці Глеюватського та Петрівського кар’єрів. Спеціалісти навчалися з листопада 2021 року з декількома перервами. Однак на заваді не стали ані пандемія коронавірусу, ані воєнний стан в Україні. Заняття проводили досвідчені тренери.

– При перевірці знань майбутніх машиністів тепловозів велику увагу приділяємо володінню інструкцією з руху, маневровій роботі та сигналізації, без чого неможливо організувати безпечну роботу на залізниці. Впевнений, що новоспечені професіонали на практиці грамотно застосують усі набути знання й навички, – зазначив тренер ЦГЗК, машиніст тепловоза УЗТ Ігор ДЕРІЙ.

Тепер «молоді» спеціалісти ЦГЗК можуть керувати тепловозом та мають перевіряти всі схеми й механізми, щоб максимально ефективно контролювати роботу потяга.

– Центральний ГЗК завжди шукає можливість для розвитку персоналу. У цей непростий час ми приділяємо особливу увагу не тільки підвищенню кваліфікації наших співробітників, а й збереженню колективу. Ми надаємо можливість обрати декілька спеціальностей, які затребувані на нашому ГЗК чи інших підприємствах Метінвесту, та навчаємо цих професій. На курсі студенти проходять теорію та відпрацьовують практику, а вже після екзаменів отримують свідоцтво й відповідну робочу кваліфікацію, – підкреслила директорка з персоналу та соціальних питань Центрального ГЗК Тетяна ГРЕЧУХІНА.

Нагадаємо, що на початку року Інгулецький ГЗК Групи Метінвест організував навчальні курси для отримання співробітниками підприємcтва другої кваліфікації за професіями: машиніст конвеєра, машиніст млина та машиніст насосних установок.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.