This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 8/15/2022 Read 7 min

Смаколики для воїнів

Співробітниця комбінату Запоріжсталь разом із маленькими помічниками готує смаколики для захисників.   

Війна неймовірно згуртувала українців. Кожен громадянин робить особистий внесок у нашу спільну перемогу. Українці допомагають одне одному, підтримують добрим словом чи ділом. Хтось дбає про вимушених переселенців і дітей, хтось донатить на армію чи особисто збирає необхідні речі для військовослужбовців. А хтось пригощає наших захисників власноруч приготовленими смаколиками.

От Ольга Ганоцька, спеціалістка цеху холодної прокатки Запоріжсталі, разом із маленькими помічниками Поліною та Романом напекли смачних пиріжків для наших захисників. Щоб підбадьорити воїнів і підняти їм настрій, впакували пиріжки у коробочки, власноруч розмальовані в патріотичному стилі.

– Усі ми намагаємося зробити свій внесок у допомогу ЗСУ та ТрО. Ми дуже вдячні їм за те, що кожного дня захищають наші життя, ризикуючи своїм, саме тому приготували для них смачний подарунок. У приготуванні смаколиків для хлопців немає нічого складного, але це дуже підвищує їх бойовий дух та настрій, – каже Ольга ГАНОЦЬКА.

З доставленням домашньої випічки допомогли волонтери молодіжної організації Запоріжсталі, які передали пиріжки військовим на передову.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.