This page hasn't been translated into English yet.
Comfort of employees 10/7/2021 Read 4 min

Північний ГЗК придбав сучасну техніку для перевезення співробітників

В рамках інвестпрограми в автомобільному цеху Північного ГЗК ввели в експлуатацію чотири спеціалізовані машини. На придбання автомобілів Група Метінвест направила 12 млн гривень.

Парк вахтовиків поповнили три повнопривідні автомобілі з високою прохідністю на базі італійських шасі IVECO. Техніка призначена для безпечного і комфортного пересування бригад по кар'єрних дорогах. Вона оснащена шестициліндровим дизельним двигуном потужністю 250 кінських сил і механічною шестиступінчастою коробкою передач.

Безпека на дорогах в погану погоду і гарну видимість забезпечують протитуманні фари і лінзи. Стійкість на мокрих і зледенілих дорогах - антиблокувальна система. Оптимальний огляд водієві створюють п'ять дзеркал спеціальної конструкції з камерою заднього виду.

Особливу увагу при підборі моделей приділили комфорту співробітників. У салоні вахтового автобуса встановлені 22 напівм'яких сидіння з ременями безпеки, система клімат-контролю, в водійських кабіні - сидіння «пілот».

Крім того, для ремонтників цеху сервісного обслуговування придбали бортовий автомобіль МАЗ з краном-маніпулятором, максимальною вантажопідйомністю 10 тонн. Це перше авто на підприємстві, призначене для перевезення пресів, гідравлічного устаткування, які використовуються при відновленні конвеєрної стрічки. Машина комфортабельна, з просторою кабіною на сім місць, клімат-контролем, ергономічними сидіннями.

Північний ГЗК системно працює над поліпшенням умов праці та побуту в цехах комбінату. Тільки за останні три роки ми на 70% оновили парк вахтових автомобілів. Комфортабельний транспорт безпечно і своєчасно доставляє співробітників на робочі місця. Всього за п'ять років, починаючи з 2019 року криворізькі підприємства Метінвесту придбають 53 одиниці спецтранспорту.

генеральний директор Північного ГЗК Андрій СКАЧКОВ.

Нагадаємо, восени минулого року комбінат придбав сім комфортабельних автобусів МАЗ, які перевозять співробітників на роботу і з роботи через основні міські зупинки з 95-го і 173-го кварталів, мікрорайонів Зарічний і Даманський, а також з міста Жовті Води.