This page hasn't been translated into English yet.
Modernization 8/2/2022 Read 5 min

Продовжуємо будувати

Колектив ШБМУ № 1 продовжує будівельні роботи на блоці 11 ШУ «Покровське».

Основний масив робіт виконує колектив дільниці № 8. На сьогоднішні монтажники завершили роботи з будівництва фундаментів ФМ3 та ФМ4 під металоконструкції копра ствола № 3. Було виконано заливання фундаментів ФМ3 та ФМ4 загальним обсягом понад 200 кубометрів бетону.

– Цей етап робіт завершено, – каже начальник дільниці № 8 Євген СЕРДЮК. – Наразі виконуємо роботи з контрольного складання й монтажу металоконструкцій укосин копра ППС-3, виготовленням яких займається Запорізький ЛМЗ. Уже змонтовано 30 тонн, а в планах – ще 208 тонн.

Також колектив дільниці № 8 паралельно веде роботи з будівництва фундаменту під аварійно-ремонтну підіймальну машину Ц-3*2,2АР ПВС-3. Вже виконано заливання 245 кубометрів бетону для фундаменту ФОМ1, після чого колектив розпочав наступний етап – зведення фундаментів під будівлю аварійної підіймальної машини.

Водночас виконується будівництво естакади дегазації від вентиляційного ствола № 3 до вакуум-насосної станції. Монтажники мають виконати облаштування восьми фундаментів із заливкою 110 кубометрів бетону, монтаж понад 12 тонн металоконструкцій опор під трубопроводи та прокладання 430 метрів трубопроводу.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.