This page hasn't been translated into English yet.
Volunteering 12/19/2022 Read 4 min

Працівник Запоріжсталі їздить на передову, щоб допомогти колегам-військовослужбовцям

Електромонтер комбінату Запоріжсталь Групи Метінвест поєднує роботу на виробництві та волонтерство.

Після 24 лютого 2022 року, коли РФ розпочала повномасштабну війну проти України, важливість волонтерського руху суттєво зросла. Волонтери допомагають мільйонам людей – від вимушено переміщених осіб та жителів прифронтових населених пунктів, до бійців ЗСУ.

Волонтер – це не просто сфера діяльності, це склад характеру й стан душі. Багато хто поєднує основну роботу на виробництві з волонтерством. Василь Куценко – електромонтер цеху холодної прокатки комбінату Запоріжсталь. А з початку повномасштабної війни ще і волонтер. Він за власним бажанням допомагає запоріжсталівцям-військовослужбовцям, які зараз знаходяться на передовій.

– Комбінат допомагає не тільки переселенцям і постраждалим запоріжцям, а й забезпечує всім необхідним співробітників Запоріжсталі, які служать у Збройних Силах України. Зараз я, наче зв’язувальна ланка, допомагаю скласти запит, доставляю нашим хлопцям на передову необхідні речі, які надає підприємство. Це одяг, харчові продукти, техніка тощо. Ми допомагаємо нашим захисникам усім, чим можемо. Запоріжсталь підтримує усіх. Наших хлопців, безпосередньо з моєї бригади, мобілізували. Вони зараз служать «на нулі», – розповідає Василь КУЦЕНКО.

Електромонтер поєднує волонтерську діяльність із роботою у цеху холодної прокатки. У вільний від роботи час чоловік відвозить необхідне воїнам прямо на передову. Каже, що постійно за кермом, відпочивати нема коли. Часто доводиться їздити в зону активних бойових дій, та це не лякає волонтера. Це його внесок у наближення перемоги України.

– Ми маємо бути опорою одне для одного зараз, опорою для країни. Спільними зусиллями ми переможемо ворога й повернемо мир до наших домівок, – упевнений Василь КУЦЕНКО.

Завдання на зараз – знайти позашляховик для фронту. Щойно така машина з’явиться, електромонтер планує доставити її хлопцям на передову. Однак і про звичну роботу на комбінаті Василь не забуває. Бо каже, що це його підтримка у важкі часи.

– Моя робота – це моя точка опори, стабільність. Ми підтримуємо економіку країни, підтримуємо військових. Це також наш внесок у спільну перемогу, – розмірковує волонтер.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.