This page hasn't been translated into English yet.
Volunteering 4/11/2022 Read 4 min

Молодіжна організація Запоріжсталі завітала до вихованців школи-інтернату

Члени молодіжної організації Запоріжсталі відвідали школу-інтернат «Оберіг» з гуманітарною допомогою.

Металурги передали дітям смаколики: яблука, апельсини, мандарини, печиво, шоколад та фруктовий сік. Адміністрація та вихованці школи-інтернату «Оберіг» подякували своїм друзям з Запоріжсталі за подарунки.

 Зараз кожен з нас повинен допомагати тим, хто найбільше потребує підтримки. Передусім це діти, які позбавлені батьківської опіки та турботи. Днями молодь Запоріжсталі передала діткам гостинці, зібрані в рамках роботи нашої гуманітарної акції. Плануємо і надалі допомагати дітям, адже вони – наше майбутнє, — зазначив молодіжний лідер Запоріжсталі Анатолій ШИРМА.

Педагогічний колектив «Оберігу» робить усе, аби дітки відчували себе у спокої да безпеці. Крім того, школа-інтернат відкриває двері для дітей та сімей, що були вимушені покинути свої домівки через військову агресію РФ. Наразі «Оберіг» вже прийняв 224 людини з Маріуполя, Токмака та Гуляйпільского району, серед яких 81 – діти. З усіма дітьми працюють кваліфіковані педагоги: надають реабілітаційну допомогу, проводять творчі заняття.

– Я дуже дякую особисто, та від імені всього колективу «Оберігу», комбінату Запоріжсталь, її молоді та профспілці. Зараз, навіть у такі скрутні часи про нас пам’ятають, привозять приємні смаколики як профспілкові лідери, так і молодіжна організація. Зараз діткам різного віку дуже важлива увага, маленькі радості мирного життя. Особливо тим, хто виіхав з гарячих точок. Тож допомагаємо разом усіма силами, — подякувала директор школи-інтернату «Оберіг» Ірина КОЧКІНА.

Нагадаймо, волонтери організації «Молодь Метінвесту» у Запоріжжі збирають гуманітарну допомогу та передають її людям, які постраждали внаслідок воєнних дій. За час існування волонтерської ініціативи молоді співробітники вже передали переселенцям понад 28 тонн одягу, взуття, продуктів харчування та речей першої потреби.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.