This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 6/23/2022 Read 5 min

Пенсіонери криворізьких підприємств Метінвесту отримують продуктові набори від проєкту «Рятуємо життя»

Гуманітарна місія проєкту «Рятуємо життя», що реалізує Група Метінвест разом із ДТЕК у координації Фондом Ріната Ахметова, охопить допомогою пенсіонерів підприємств компанії. У Кривому Розі набори продуктів отримають приблизно 15,7 тисячі колишніх працівників, які знаходяться на заслуженому відпочинку.

За три місяці дії гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» до розподільчого центру Кривого Рогу надійшло вже приблизно 1010 тонн найнеобхідніших товарів. На потреби мешканців міста й восьми громад Дніпропетровської, Кіровоградської та Херсонської областей з них було сформовано приблизно 33 000 наборів із харчовими продуктами тривалого зберігання.

Гуманітарна допомога передусім призначається вимушеним переселенцям, мешканцям деокупованих територій, вразливим верствам населення, серед яких неповні, багатодітні родини, люди з інвалідністю та чорнобильці. Набори також отримали сім’ї мобілізованих до лав ЗСУ і тероборони працівників підприємств Метінвесту, а також пільгові категорії співробітників.

Наразі допомогу в межах проєкту «Рятуємо життя» отримують пенсіонери криворізьких підприємств, що входять до Групи Метінвест.

– Я працюю на видачі гумдопомоги та бачу велику активність наших ветеранів. Це доводить, що ця благодійна справа дійсно потрібна людям. Хороший продуктовий набір – відчутна підтримка для літніх людей, які не мають додаткових прибутків, окрім пенсії. Та найбільше люди вдячні за турботу і небайдужість, – ділиться спостереженнями заступниця голови ради ветеранів Північного ГЗК Тетяна ШЕЛУДЬКО.

Отримати продуктові набори на пунктах видачі, організованих підприємствами, пенсіонери можуть за простою схемою: надав паспорт – отримав пакунок – розписався у відомості.

– Я працювала комірником на дробильній фабриці Інгулецького комбінату. Звідти й пішла на пенсію. Отримала набір за себе і за чоловіка, бо й він колишній працівник ІнГЗК. Побачила, що продукти хорошої якості. Щось можна буде спожити найближчим часом, а щось покладу про запас, який має бути в кожній родині, особливо тепер, – говорить пенсіонерка ІнГЗК Раїса ІВЛЕВА.

– Мій трудовий стаж – 43 роки роботи на Північному ГЗК. Працював слюсарем черговим та з ремонту обладнання. Зараз із дружиною на пенсії. Вона має інвалідність. Принесу продукти додому, то вже буде підмога – зможемо зекономити частину сімейного бюджету, – розмірковує пенсіонер ПівнГЗК Олексій ЛИГЕРКО.

До складу одного продуктового набору входить борошно, макаронні вироби, крупа, вівсяні пластівці, цукор, згущене молоко, тушковане м’ясо та рибні консерви. Отримати гуманітарну допомогу зможуть усі пенсіонери криворізьких підприємств Групи Метінвест – 15,7 тисячі людей. За маломобільних колег продуктові набори зможуть отримувати соціальні працівники й родичі при наданні документів пенсіонера.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.