This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 5/1/2023 Read 4 min

Оборонці Донеччини отримали від Метінвесту партію техніки на понад 2 млн грн

У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова військовослужбовці, які захищають Авдіївку та Бахмут, отримали від Групи Метінвест чергову партію сучасної техніки. Загальна вартість допомоги – 2,3 млн грн.

Донеччина залишається однією з найгарячіших точок на мапі України. Особливо запеклі бої йдуть на Авдіївському та Бахмутському напрямках, адже РФ не полишає спроб розширити межі окупації. Щоб допомогти українським захисникам ефективніше протистояти ворогу, Метінвест передав на фронт чергову партію техніки.

Оборонці отримали шість дронів, комплекс Starlink, два акумулятори EcoFlow, три радіостанції та п’ять приладів нічного бачення. Також їм привезли протигази, які захищатимуть органи дихання наших бійців у випадку застосування окупантами хімічної зброї.

ФАКТ

2,3 млн грн – загальна вартість техніки, яку Метінвест передав оборонцям Авдіївки та Бахмута

Дрони поставили двох моделей – DJI Mavic 3 і DJI Mavic 3 High More Combo. Військовослужбовці високо оцінюють БПЛА, адже на полі бою – це незамінне приладдя. Дрони збирають і передають дані про пересування чи розташування ворога, наводять і коригують артилерію, допомагаючи вражати противників прицільним вогнем. При цьому наші захисники не наражають себе на пряму небезпеку.

Дрони – це життя побратимів. Вони «бачать» більше й далі, ніж люди.

— воїн з позивним «Інструктор»

Також оборонці Донеччини отримали п’ять монокулярів нічного бачення, які були розроблені спеціально для збройних сил США. Цей багатоцільовий пристрій забезпечує воїнів можливістю виконувати бойові операції у нічний час, при цьому зручно кріпиться на каску, залишаючи руки вільними.

– Цього разу ми привезли все, що нам замовляли бійці – «нічники», «мавіки» й захист від газових снарядів. Ми допомагаємо ЗСУ від початку війни й продовжимо це робити до самої перемоги, – зазначив операційний директор Групи Метінвест Олександр МИРОНЕНКО.

Загалом від початку повномасштабної війни в межах Сталевого Фронту Метінвест спрямував на допомогу українській армії понад 1,6 млрд грн. Компанія передала захисникам вже понад 1,2 тисячі дронів, 1700 тепловізорів, 321 автівку, зокрема, «швидких», а для заправлення техніки – понад 1,1 млн літрів пального.

Більше про підтримку захисників України читайте в окремому матеріалі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.