This page hasn't been translated into English yet.
Modernization 11/28/2022 Read 4 min

На Центральному ГЗК Метінвесту відновили огрудкувальне та випалювальне устаткування

На фабриці огрудкування Центрального гірничо-збагачувального комбінату капітально відремонтували випалювальну машину ОК-324. На відновлення технологічного обладнання Група Метінвест спрямувала близько 15 мільйонів гривень.

Під час осінньої ремонтної кампанії бригади цеху сервісного обслуговування Центрального комбінату та «Метінвест-Промсервісу» здійснили переоснащення та ревізію основного і допоміжного обладнання технологічного комплексу. Зокрема, встановили два краплевловлювача на димососах, відремонтували газоходи, конвеєрний транспорт та замінили більше 600 метрів стрічки.

З оновленням горну випалювальної машини допомогли спеціалісти підприємства «Запоріжвогнетрив». Вони замінили понад 70 тонн вогнетривкої кладки. Для ремонту задіяли власні та європейські високоякісні матеріали, стійкі до температури понад 1000°C. Футерувальні роботи допоможуть зменшити екологічне навантаження та збільшити енергоефективність обладнання.

– Фабрика огрудкування системно проводить техобслуговування понад 200 одиниць обладнання. Окрім щотижневих ремонтних робіт, двічі на рік здійснюємо капітальний ремонт всього комплексу. Своєчасна заміна та переоснащення технологічного ланцюга дозволяє нам у цей складний час у повному обсязі виконувати виробничі завдання, забезпечивши високоякісною продукцією наших споживачів металургів, підтримувати економіку України, – зазначив начальник фабрики огрудкування Центрального ГЗК Андрій ЖИЛКІНСЬКИЙ.

Нагадаємо, нещодавно на фабриці огрудкування ЦГЗК ввели в експлуатацію компресор власних потреб. Нове енергоефективне обладнання застосовують під час проведення капітальних ремонтів та поточного технічного обслуговування випалювальної машини ОК-324 для скорочення енерговитрат. Економічний ефект від застосування сучасного устаткування становить 3,5 мільйона гривень на рік.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.