This page hasn't been translated into English yet.
Safety 11/3/2022 Read 5 min

На Центральному ГЗК Метінвесту оновлюють систему пожежної безпеки

На Центральному ГЗК модернізують систему пожежогасіння. На промисловому майданчику встановили три сучасних пожежних гідранти, які обслуговуватимуть площу понад 10 тисяч квадратних метрів.

Обладнання знаходиться в цеху зберігання та відпуску матеріалів ЦГЗК. Перед монтажем оснащення спеціалісти комбінату провели всі необхідні підготовчі роботи, оновили систему подання води. Також, відповідно до вимог промислової безпеки, гідранти накрили люками й організували до них вільний доступ.

– У структурі Центрального ГЗК є своя відомча пожежна частина. Спеціалісти працюють 24/7, і саме від них залежить безпека на підприємстві. Тому ми своєчасно обслуговуємо й системно оновлюємо обладнання та проводимо відповідні навчання з недопущення аварійних ситуацій. Така підготовка значно знижує ризики на виробництві, навіть у надскладних воєнних умовах,  зазначив директор з охорони праці, промислової безпеки та екології Центрального ГЗК Юрій РОВІНСЬКИЙ.

Нагадаємо, що для мінімізації травматизму на залізниці спеціалісти ЦГКЗ встановили системи двостороннього гучномовного зв’язку «Парк 1М» на чотирьох залізничних станціях на маршруті прямування вантажних потягів з Артемівського кар’єру до комбінату.

Також на підприємстві відпрацьовані алгоритми дій для співробітників на випадок надзвичайних ситуацій. А для працівників, які виконують свою роботу під землею, оснащені спеціальні камери аварійного постачання повітря. Для шахтарів розроблені плани аварійного підйому.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.