This page hasn't been translated into English yet.
Stop Coronavirus 4/25/2022 Read 2 min

Метінвест продовжує забезпечувати киснем лікарні України

У квітні комбінат Запоріжсталь безоплатно передав приблизно 36 тонн медичного кисню до лікарень Запоріжжя та Дніпропетровської області.

Попри активні воєнні дії, Група Метінвест продовжує забезпечувати киснем лікарні України, адже коронавірус залишається таким же підступним, як і до війни. Загалом із початку 2022 року Метінвест на безоплатній основі надав медустановам України 900 тонн життєво важливого кисню.

Металурги Каметсталі з початку березня передали для лікування хворих на COVID-19 понад 90 тонн кисню. Як відомо, підприємства групи Метінвест у Маріуполі – Азовсталь та ММК ім. Ілліча – також надавали лікарням кисень, доки ситуація в місті не стала критичною.

Наразі комбінат Запоріжсталь відновив виробництво й відвантаження медичного кисню українським лікарням. Після розконсервації на підприємстві поміж інших виробничих агрегатів запрацювала повітророзподільна установка № 60 у киснево-компресорному цеху. Вона відповідає за виробництво кисню для технологічних процесів і медичних потреб.

З 12 квітня Запоріжсталь поновив відвантаження кисню на адресу лікарень і вже безплатно передав приблизно 36 тонн сертифікованого медичного кисню до медичних установ Запоріжжя та Дніпропетровщини.

Нагадаємо, що комбінат рік тому отримав реєстраційне свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України на виробництво рідкого кисню для використання його як медичного лікарського засобу. З цього моменту комбінат розпочав передачу кисню до медичних закладів України на безоплатній основі. За рік було відвантажено понад 5 тисяч тонн кисню лікарням для порятунку життів людей по всій Україні.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.