This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 3/6/2023 Read 4 min

Метінвест передав військовослужбовцям авто та дрони на 18 млн грн

Протягом року повномасштабної війни Група Метінвест надає системну підтримку українській армії. У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова чергову партію автомобілів і розвідувальної техніки отримала Державна прикордонна служба України та інші силові підрозділи.

В умовах вторгнення РФ українські прикордонники посилено охороняють рубежі та першими дають відсіч ворогу. Щоб зміцнити обороноздатність захисників, Метінвест допомагає з найнеобхіднішим: дізнається про нагальні потреби, а далі – здійснює пошук, закупівлю й доставлення вантажів.

Нещодавно Державна прикордонна служба України отримала чергову партію допомоги. Метінвест передав військовослужбовцям 10 дронів Autel і 10 повнопривідних автомобілів Volkswagen Transporter. Також на фронт відправляться 20 «швидких» на базі Fiat Ducato. Окрім прикордонників, їх отримає Головне управління розвідки та Сили спеціальних операцій. 

ЦИФРА

Загальна вартість партії авто та техніки, яку Метінвест придбав для військовослужбовців, складає 18 млн грн

– На ділянках кордону, де немає пунктів спостереження, прикордонники працюють мобільними групами зі спеціальним моніторинговим обладнанням. Для його встановлення потрібні повнопривідні автомобілі. Саме на ці потреби ми передали військовослужбовцям десять Volkswagen Transporter. Також Метінвест придбав засоби повітряної розвідки Autel, обладнані тепловізорами, і «швидкі», що рятуватимуть життя поранених бійців, – зазначив керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест Олександр ВОДОВІЗ.

Дрони та мікроавтобуси будуть використовуватися оборонцями для моніторингу українського кордону

Окрім безпілотників та автомобілів, раніше Метінвест також забезпечував представників Державної прикордонної служби генераторами, мультизарядними станціями, металоконструкціями для облаштування пунктів спостереження й укриттів, зимовою формою, термоодягом і взуттям.

Загалом з 24 лютого 2022 року Метінвест спрямував на допомогу Україні понад 3,1 млрд грн, з яких більш як 1,6 млрд грн – на потреби армії в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.