This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 12/12/2022 Read 3 min

Метінвест передав військовим чергову партію металевих укриттів

Група Метінвест продовжує підтримувати захисників України. Днями на Авдіївський напрямок передано два модульних укриття, які будуть захищати бійців від обстрілів. Споруди виготовлені на криворізьких підприємствах компанії. 

Модульні укриття зроблені з міцної хвилястої сталі за вдосконаленим проєктом. Їх можна легко розібрати та швидко перемістити між позиціями. 

Метінвестівці врахували загальні потреби й експертні пропозиції військових. Кожна споруда облаштована  ліжками, спеціальними відсіками для зберігання амуніції, знімною підлогою-сховищем.  Є в укритті й місце для печей, щоб можна було обігрітися, приготувати їжу, висушити одяг та взуття. На випадок небезпеки в укритті облаштований аварійний вихід.

– Як показують місяці війни, Група Метінвест стала надійною опорою для військових. Підтримка захисників на лінії фронту  один із пріоритетних напрямів роботи компанії у воєнний час. З перших днів повномасштабного вторгнення Метінвест допомагає ЗСУ та ТРО. Ми надаємо пальне, техніку, матеріали для оборонних споруджень. Системно передаємо українським військовим сучасну захисну амуніцію, дрони. Щоб захистити наших хлопців від холоду, робимо й відправляємо буржуйки, дрова. Особливо цінна така допомога на передовій, у містах на кшталт Авдіївки, що межують із лінією фронту. Ми турбуємося про кожного, хто боронить нашу землю від ворога. Наразі Метінвест доставив на Авдіївський напрям два сучасні модульні укриття, – розповів в. о. генерального директора АКХЗ Юрій КЦИНЕНКО.

Нагадаємо, що в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова підприємства Метінвесту виготовили та передали українським захисникам 40 надійних модульних укриттів. Їхнє будівництво продовжиться до кінця війни.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.