This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 12/16/2022 Read 4 min

Метінвест передав українським розвідникам 20 генераторів і тактичне обладнання

У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Група Метінвест продовжує підтримувати захисників, які боронять країну на фронті. Чергову партію допомоги загальною вартістю 7 млн грн отримало Головне управління розвідки.

Метінвест надає підтримку ГУР з перших днів повномасштабного вторгнення РФ. Раніше розвідники отримали комплекти амуніції спецпризначення, різноманітне тактичне обладнання й техніку. На цей раз за запитом ГУР компанія передала 20 генераторів, 50 дронів, десять тепловізорів, а також автомобіль типу пікап для забезпечення безперебійного електропостачання.

– Ми намагаємося якомога швидше реагувати на запити військових, адже розуміємо: під час війни кожна хвилина може бути варта життя. Якщо виникає потреба у металі, який є в наявності на підприємствах Метінвесту, армія отримує його максимально оперативно. Але бувають запити, на виконання яких треба більше часу. Зокрема, якщо треба доставити дефіцитну в Україні техніку, – зазначив керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест Олександр ВОДОВІЗ. – Зараз у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова ми вже вкотре передаємо допомогу нашим розвідникам і будемо це робити до повної перемоги України.

ФАКТ

На оснащення українських розвідників Метінвест надав дрони марок Mavic 2, Mavic 3 та Autel. Це тактичне приладдя – незамінне під час виконання завдань, адже оператор може управляти безпілотником зі значно віддаленої позиції, не наражаючи себе на пряму небезпеку.

– Дякуємо Метінвесту за системну допомогу та співпрацю протягом усього часу повномасштабної війни. Сьогодні зроблено черговий внесок у майбутню спільну перемогу над окупантами. Вже найближчим часом обладнання й техніка будуть на передовій, – підкреслив Андрій ЮСОВ, представник пресслужби Головного управління розвідки.

Від початку повномасштабної війни Група Метінвест надала підтримку армії та військовим на понад 1,5 млрд грн. Нещодавно 120 тонн металоконструкцій для облаштування пунктів спостереження й укриттів отримала Державна прикордонна служба України. Також серед важливого вантажу – автівки, дрони та тепловізори для відстеження ворога.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.