This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 6/20/2022 Read 3 min

Метінвест передав гуманітарні набори в межах проєкту «Рятуємо життя» до Кіровоградщини

Кетрисанівська сільська територіальна громада отримала 300 продуктових наборів для мешканців. Гуманітарна допомога надійшла в межах проєкту «Рятуємо життя», що реалізує Група Метінвест і ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова.

Група Метінвест продовжує надавати допомогу громадам Кіровоградської та Дніпропетровської областей. У зв’язку з воєнною агресією РФ багато українських населених пунктів опинились у скрутному економічному становищі. Тож Метінвест разом із партнерами продовжує гуманітарну місію на територіях, які географічно знаходяться недалеко від розподільчих центрів компанії. Наразі 300 продуктових наборів уже передали для мешканців сіл Кетрисанівської тергромади. Пакунки складаються з продуктів першої потреби. До набору входить борошно, крупа, макарони, олія, м’ясні та рибні консерви, цукор і згущене молоко.

Гуманітарна допомога надходить до громад системно. Раніше до селищ Глеюватської, Лозуватської, Петрівської, Карпівської, Новолатівської та Широківської територіальних громад уже відправили 15 300 продовольчих наборів для вразливих верств населення й тих українців, хто вимушений був покинути свої домівки через бойові дії. 

На початку війни, коли територіальні громади гостро відчували перебої з постачанням продуктів та ліків, Метінвест організував доставлення в громади більш як 6 000 пакунків із дитячим харчуванням для сімей з немовлятами. Лозуватська ТГ отримала партію ліків першої потреби.

Також за запитом територіальних громад Метінвест закуповує будівельні матеріали та побутову техніку для облаштування житла для вимушених переселенців. Допомагає з розв'язанням операційних і логістичних питань громадська організація «Криворізька фундація майбутнього».

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.