This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 8/18/2022 Read 5 min

Метінвест передав для потреб громади Авдіївки понад 30 тонн пального

Група Метінвест продовжує підтримувати мешканців Авдіївки. Наразі для потреб громади компанія передала 34 тонни пального. Дефіцитний продукт стане у пригоді службам критичної інфраструктури міста та допоможе заправляти автівки, щоб вивозити людей у більш безпечні місця.

Наразі пальне в дефіциті, особливо біля лінії фронту. Тож це суттєва допомога для Авдіївки.

– Завдяки підтримці Метінвесту ми зможемо евакуювати населення, забезпечувати мешканців технічною водою, розвозити гуманітарні вантажі, ліки, питну воду, – розповів заступник керівника Авдіївської міської військової адміністрації Євген УДОВЕНКО.

Через обстріли в Авдіївці не працюють магазини, лікарні та інші міські об’єкти. У таких умовах живуть люди, що залишилися в місті через різні причини. Авдіївцям допомагає Група Метінвест. Компанія з перших днів активної фази війни передає харчові продукти, медикаменти, мобільні печі для приготування їжі.

– Ми постійно на зв‘язку з владою Авдіївки, тому знаємо всі потреби громади. Співробітники АКХЗ беруть учать в евакуації місцевих жителів, розвозять допомогу в укриття, підтримують ЗСУ та тероборонівців. Група Метінвест, її підприємства, спрямували всі свої ресурси, щоб підтримати Україну в найскладніші часи. Сьогодні ми тримаємо оборону на власному Сталевому Фронті. Компанія забезпечує амуніцією та спеціальним приладдям військових, організовує гуманітарну допомогу в містах, які цього потребують, допомагає співробітникам і мирним мешканцям. На проєкти підтримки України вже спрямовано понад 1,7 млрд грн, – підкреслив генеральний директор АКХЗ Групи Метінвест Віталій ЛИТОВКА.

Нагадаємо, що раніше військові та співробітники комунальних служб Авдіївки отримали від Метінвесту понад 1500 одиниць захисної амуніції. Також у межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя», який реалізує Група Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова, до мешканців Авдіївки та прилеглих сіл доставили 19 000 продовольчих наборів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.