This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 9/5/2022 Read 5 min

Метінвест направив 20 млн гривень для підтримки ВПО у Кривому Розі

Група Метінвест у тісній співпраці із Військовою адміністрацією Кривого Рогу продовжує реалізовувати програму підтримки тимчасово переміщених українців. На закупівлю харчових продуктів, облаштування шелтерів, упровадження програм навчання, роботу зі психологами за шість місяців війни компанія вже направила 20 млн гривень.

Від початку повномасштабної війни приблизно 70 тисяч українців із Херсонської, Харківської, Донецької, Луганської, Миколаївської областей стали «новими криворіжцями». Зо 17 тисяч з переселенців – діти. Кривий Ріг також прихищає й жителів громад Дніпропетровщини, де ведуться активні бойові дії.

– У Кривому Розі під керівництвом начальника Військової адміністрації Олександра Вілкула налагоджений механізм підтримки українців, які вимушено покинули свої домівки через агресію РФ. Працюють пункти приймання й розселення. Люди безплатно отримують набори продуктів, а хто проживає в шелтерах – триразове щоденне безоплатне харчування. Надається медична та психологічна допомога. Для цього влада Кривого Рогу виділяє кошти з місцевого бюджету. Нашим надійним партнером в облаштуванні шелтерів і придбанні необхідного для вимушених переселенців є Група Метінвест, – зазначив заступник міського голови Кривого Рогу Сергій МІЛЮТІН.

– Облаштувати місця для проживання, потурбуватися про харчування, психологічну й медичну допомогу для людей, що вимушено покинули свої домівки через війну, – дуже відповідальна місія. Компанія Метінвест розуміє, наскільки важливо не залишатися осторонь та робити все, що може допомогти громадянам України підтримувати нормальне життя. З перших днів війни співробітники криворізьких підприємств розпочали волонтерити, збирати речі, ліки, засоби гігієни. У місті організували роботу розподільчого центру, де формуються продовольчі набори проєкту «Рятуємо життя». Також надається допомога в облаштуванні місць розселення ВПО у Кривому Розі. На це Метінвест виділив вже 20 млн гривень,  розповів генеральний директор Північного ГЗК Андрій СКАЧКОВ.

Нагадаємо, що в межах проєкту «Рятуємо життя», який реалізує Група Метінвест і ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова, у криворізькому розподільчому центрі було сформовано та передано на потреби людей 56,3 тисячі продуктових наборів. Їх отримали вразливі групи населення криворізької громади, родини мобілізованих співробітників і ветерани криворізьких підприємств Метінвесту, а також жителі 10 територіальних громад Дніпропетровської, Кіровоградської та Херсонської областей. Загалом від початку повномасштабного воєнного вторгнення гуманітарний проєкт охопив майже 240 тисяч жителів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.