Група Метінвест оголосила про нову назву підприємства в м. Кам'янському – ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ». До нього входять підрозділи металургійного та коксохімічного виробництва (раніше Дніпровський коксохімічний завод).
ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ» систематизує адміністративні й операційні процеси та консолідує виробничі потужності. У металургійному підрозділі функціонують чотири основні виробничі цехи: агломераційний, доменний, конвертерний і прокатний. У коксохімічному – п'ять основних цехів: вуглепідготовчий, смолопереробний, коксовий, цех уловлювання хімічних продуктів коксування та цех сіркоочищення. На підприємстві працює понад 9 000 осіб.
Підприємство постачає продукцію на внутрішній ринок України та в країни Європи, Близького Сходу, Північної й Південної Америки. Серед основних видів продукції – безперервнолиті та трубні заготовини, фасонний і сортовий прокат, доменний кокс, смоли.
Підприємство очолює Дмитро Ліппа, який раніше був генеральним директором Дніпровського коксохімічного заводу. Дмитро Ліппа має великий досвід роботи в гірничо-металургійній галузі, у компанії Метінвест працює з 2007 року.
Сьогодні робота «КАМЕТ-СТАЛІ» – це реальна перспектива для розвитку металургії в регіоні. Компанія зацікавлена в поліпшенні умов і гідній оплаті праці співробітників, у стабільній та прибутковій роботі комбінату. Ми інвестуємо в модернізацію й екологізацію виробництва, прагнемо створити сучасне підприємство, що працює відповідно до високих корпоративних стандартів Метінвесту.
— Дмитро ЛІППА, генеральний директор ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ».Нагадаємо, 26 липня Дніпровський коксохімічний завод, що входить у Метінвест, міжнародну вертикально інтегровану групу металургійних і гірничодобувних компаній, став переможцем торгів із продажу єдиного майнового комплексу Дніпровського металургійного комбінату. Аукціон відбувся в межах справи про банкрутство ДМК.
Інтеграція в склад Групи Метінвест дозволила зберегти всі виробничі потужності металургійного підрозділу. У 2021 році було розширено продуктову лінійку підприємства, освоєно нові види катанки, круглого та фасонного прокату. Річний обсяг реалізації товарної металопродукції склав приблизно 2,6 млн тонн. Річне виробництво коксохімічного підрозділу становило 477,6 тис. тонн доменного коксу і 517,5 тис. тонн коксу валового.