This page hasn't been translated into English yet.
Safety 10/4/2022 Read 3 min

Каметсталь придбав 400 газоаналізаторів

Системне забезпечення співробітників засобами індивідуального захисту – пріоритетна задача на підприємствах Групи Метінвест. Попри складнощі воєнного часу, пов’язані з логістикою та особливостями роботи підприємств-партнерів, працівники продовжують отримувати необхідне устаткування, в тому числі для забезпечення газової безпеки в умовах виробництва.

У вересні на Каметсталь надійшло 400 портативних багатоканальних газоаналізаторів Drager X-am 2500, призначених для контролю шкідливих і небезпечних газів у повітрі робочої зони. Це вже друга отримана у 2022 році партія надійних індивідуальних пристроїв. Вони компактні за розміром і зручні в користуванні.

Нові газоаналізатори передали для безпеки співробітників у конвертерний, агломераційний, газовий, прокатний, ремонтно-механічний, електроенергоремонтний цехи, ТЕЦ, УЗТ, відділ охорони навколишнього середовища й інші структурні підрозділи комбінату.

Всього з початку року для працівників Каметсталі придбано 700 портативних багатоканальних газоаналізаторів Drager X-am 2500.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.