This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 8/30/2023 Read 5 min

Фонд Ріната Ахметова забезпечив дітей-переселенців, що йдуть у перший клас, канцелярією

Подарунки до 1 вересня отримали понад 1600 першокласників.

Для дітей-переселенців, які підуть у перший клас не в своєму рідному місті, Фонд Ріната Ахметова відправив гуманітарну допомогу: понад 1600 наборів з усім необхідним для навчання. У наборах – те, що знадобиться школярам під час уроків: від зошитів і канцелярських дрібниць до щоденника і фарб. 

В Запоріжжі батьки разом із першачками отримують канцелярські набори у «Зеленому центрі Метінвест»: набори призначені для вимушених переселенців з міст та громад, які через безпекову ситуацію українцям довелося покинути. Аналогічну допомогу зможуть отримати першокласники-переселенці в гуманітарних хабах «ЯМаріуполь», що розташовані по всій Україні.

Наприклад, такий набір отримав синочок Віри Шубіної – Кирило – з смт Веселе, що знаходиться поблизу Мелітополя. Хлопчик одразу ж переглянув подарунки та залишився дуже задоволений. А ще поділився, що вже скоріше хоче до школи, щоб навчитися читати, писати та знайти нових друзів. А ось мама, Віра, з нетерпінням чекає, коли до країни знову повернеться мир і маленький Кирило дізнається, що таке справжній перший дзвоник у школі.

– Для дитини, яка тільки починає навчання у школі канцелярія завжди необхідна. Тож така допомога стала дуже доречною. Звісно дуже хочеться, щоб наші діти шли у перший клас у мирній Україні, у рідному місті. Але поки що на нас чекає онлайн-навчання. Сподіваюся, що вже незабаром школярі зможуть надягнути нарядні вишиванки та сісти за справжні шкільні парти, – каже Віра. 

Зазначимо, що за 17 років роботи програми «Рінат Ахметов – Дітям» підтримку отримали понад 5 млн дітей.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.