This page hasn't been translated into English yet.
Career 12/14/2022 Read 4 min

Авдіївські титани: 13 співробітників філії № 4 Метінвест-Промсервісу продовжують працювати на АКХЗ

Авдіївка потерпає від жорстоких обстрілів понад дев’ять місяців – запеклі бої точаться поруч чи не щодня, адже ворог намагається розширити кордони окупації на донецькому напрямку.

Навіть зараз, попри небезпеку, у безпосередній близькості до лінії фронту майже 200 метінвестівців виконують завдання на Авдіївському коксохімічному заводі. Також в Авдіївці залишаються і 13 співробітників Метінвест-Промсервісу, які до повномасштабного вторгнення займалися обслуговуванням і ремонтом обладнання АКХЗ. Ці люди прийняли вольове рішення залишатися в місті, допомагаючи рідному підприємству долати виклики війни. Це – слюсарі-ремонтники Віктор Клименко, Сергій Кондратюк, Віталій Турчаніков, Денис Ромейко, Олександр Мішкін, Микола Борисов, Руслан Бадретдинов, електрогазозварники Григорій Коваленко і Володимир Шахов, вогнетривники Євген Чугунов, Денис Шевченко і Андрій Шенчуков, майстер з ремонту устаткування ЦРКУ Володимир Дубіна.

– З початком війни ми запропонували нашим співробітникам з філії № 4 пройти процес релокації та отримати робоче місце в іншому місті присутності МПС. Частина ремонтників погодилася з цією пропозицією, інша – вирішила залишатися в Авдіївці. Вони виходять на роботу, щоб дбати про підприємство та зберегти обладнання. За участі МПС з АКХЗ вдалося евакуювати цінне устаткування, яке до закінчення війни буде залучено у виробничому процесі на інших підприємствах Метінвесту, – розповідає директор філії № 4 МПС Юрій БОНДАРЕНКО.

За цей час співробітникам МПС вдалося демонтувати для подальшої евакуації десятки одиниць обладнання та ТМЦ на Авдіївському коксохімі. Серед найціннішого – дверезнімальна машина № 14 коксового цеху, загальна вага якої становить понад 90 тонн. Окрім того, демонтували два електроштовхачі, що відправилися на коксохім Каметсталі, а також 250 метрів рейок Р65 для подальшого монтажу на підприємствах компанії. Зараз ремонтники МПС займаються вивантажуванням вагонів із шихтою, а також під’єднанням твердопаливних котлів для АКХЗ. Зважаючи на умови праці, усі співробітники працюють з використанням додаткових засобів захисту – військових касок та бронежилетів.

– Попри постійні обстріли та загрозу для життя, авдіївські ремонтники продовжують робити свою важливу справу. І ми вдячні їм за сміливість та відданість професії. Завдяки відвазі наших людей вдалося зберегти багато важливої техніки коксохіму, яка зможе підтримувати стабільну роботу інших підприємств компанії. Упевнений, що під мирним українським небом Авдіївський КХЗ відновить свою роботу, а колектив заводу зможе повернутися до своїх робочих місць. А ми, колеги-ремонтники, їм у цьому допоможемо, – підкреслив Юрій БОНДАРЕНКО.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.