Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 14.04.2022 Читать 3 мин

Жителі Авдіївки отримали продуктові набори від Метінвесту

900 продуктових наборів отримали жителі прифронтової Авдіївки від Групи Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського.

Загалом для містян направлять 2000 комплексних продуктових наборів виживання. Гуманітарну допомогу традиційно сформували в Центрі координації гуманітарної місії Метінвесту в Запоріжжі. Перший гуманітарний рейс із допомогою вже дістався до Авдіївки. За словами начальника Авдіївської міської військової адміністрації Віталія Барабаша, гуманітарна ситуація в місті контрольована, але є перебої з постачанням провізії.

– В гуманітарній сфері ситуація в місті складна, однак не критична. Мережеві магазини зачинені, тому що по них були «прильоти», прямі попадання. Працюють декілька невеликих крамниць, підприємці самі доставлять харчові продукти з інших міст – Костянтинівки, Краматорська, Покровська. Є постачання гуманітарних вантажів від друзів із заходу України та Компанії Метінвест, – зазначив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій БАРАБАШ. – Хочу подякувати за допомогу Метінвесту й особисто Мусі Магомедову, який посприяв доставленню цих продуктових наборів. Ми вже почали роздавати їх людям, котрі найбільше потребують підтримки.


До складу наборів, що отримали мешканці Авдіївки від Метінвесту, входять крупи, макарони, каші швидкого приготування, паштети, згущене молоко, печиво та сушки. Такого продуктового набору одній родині вистачить на кілька днів.

Нагадаємо, приблизно 1,4 млрд грн або майже 48 млн доларів уже передали бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та футбольний клуб «Шахтар» на допомогу Україні й українцям з 24 лютого 2022 року по 4 квітня 2022 року включно. Зокрема в цю суму входить гуманітарна допомога цивільним (харчові продукти, ліки, речі першої потреби, евакуація, шелтери тощо), а також підтримка ЗСУ і ТрО в десятках міст (одяг, засоби індивідуального захисту, аптечки тощо).

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.