Эта страница еще не переведена на русский язык
Продукция 18.01.2024 Читать 4 мин

Запоріжсталь опанував виробництво 14 нових видів продукції у 2023 році

Комбінат Запоріжсталь Групи Метінвест продовжує розширювати власний продуктовий портфель. Протягом 2023 року комбінат розпочав виробництво 14 нових видів продукції для українських та зарубіжних клієнтів.

Сортамент українського виробника сталі  2023 року розширено у кількох сегментах: зокрема, опановано випуск семи нових видів гарячекатаної та двох видів холоднокатаної продукції, а також п’яти видів напівфабрикатів. Переважно, нові продукти Запоріжсталі будуть використовуватися у будівельній та машинобудівній галузі.

Розширення продуктової лінійки – це відповідь виробника на запит ринку, яка демонструє гнучкість та клієнтоорієнтованість бізнесу, а також професійність команди. Тож 2023 року Запоріжсталь» опанував 14 нових видів продуктів, і відправив споживачам сумарно майже 110 тисяч тонн продукції з нового сортаменту. Робота над розширенням продуктового портфелю не зупиняється ніколи, тож продовжуємо працювати в цьому напрямку далі.

— Роман СЛОБОДЯНЮК, генеральний директор Запоріжсталі

У 2023 році Запоріжсталь зосередився на виробництві продукції, яку до повномасштабного вторгнення виробляли маріупольські меткомбінати Метінвесту. Фахівці Запоріжсталі опанували технології виготовлення холоднокатаного рулону з конструкційних марок сталі S320GD та S350GD, призначеного для оцинкування.

Окрім того, Запоріжсталь розпочав виготовлення рулонної продукції марки S355J2 за європейським стандартом EN 10025-2 та його українським аналогом ДСТУ EN 10025-2. Продукція пройшла випробування й отримала сертифікат відповідності системи виробничого контролю від міжнародного сертифікаційного органу Dedal. Гарячекатаний прокат з цієї марки сталі вже успішно постачається до Польщі, Румунії та інших європейських країн.

Також комбінат Запоріжсталь розпочав випуск слябів різних розмірів із марок сталі S235, S275, S355. Ця продукція постачається на європейські активи Метінвесту, де з неї виготовляють гарячекатаний товстий лист та рулони.

Загалом металургійні підприємства Групи Метінвест в Україні 2023 року розпочали виробництво 25 нових видів продукції. Найбільше нових продуктів освоєно в сегменті напівфабрикатів, гарячекатаного рулонного та сортового прокату, а також холоднокатаного й оцинкованого рулонного прокату.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.