Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 07.11.2022 Читать 3 мин

Захисниці Азовсталі та власник комбінату інвестиційна компанія SCM отримали премію від El Español

Авторитетне іспанське видання El Español відзначило почесною нагородою захисниць Азовсталі та власників комбінату-фортеці – Групу Метінвест, інвестиційну компанію SCM і Ріната Ахметова.

Урочиста церемонія пройшла в Мадриді. Нагородою Los Leones de El Español відзначили жінок, які боронили Маріуполь від російської навали, а також представниць Асоціації родин захисників Азовсталі. Від їхніх імен премію отримали парамедик Катерина «Пташка» Поліщук і дружина оборонця Маріуполя та представниця Асоціації Ольга Андріанова. Президент El Español Педро Рамірез наголосив, що жінки Азовсталі втілюють цінності видання – «свободу, справедливість, рівність, стійкість, незалежність, войовничість та достовірність».

ФАКТ

El Español – лідер серед іспанських ЗМІ за аудиторією, що має майже 20 мільйонів глядачів. Los Leones de El Español – щорічна премія видання El Español, яку вручають людям за вагомі досягнення в суспільстві.

Також нагороду «За Солідарність» вручили власникам комбінату Азовсталь – за надважливий внесок у те, щоб Україна й весь світ мали символ незламності. Її отримала Наталя Ємченко – директорка зі зв'язків із громадськістю та комунікацій  SCM, інвестиційної компанії Ріната Ахметова.

– Це нагорода для Азовсталі, захисників заводу й Маріуполя, містян та українців. І для нас, для бізнесів SCM, для пана Ахметова як нашого інвестора велика честь зробити внесок у захист Маріуполя й у перемогу України, яка, я впевнена, невідворотна, – зазначила у своїй промові Наталя ЄМЧЕНКО. – Ми боремося і зможемо перемогти лише разом. З вами, зі всією Європою, із західним світом. Лише об’єднавшись, ми зможемо звільнити з полону наших героїв. Тож закликаю: пишіть і говоріть про них. Лише разом із вами ми зможемо пережити зиму. Тому закликаю вас допомогти нам зберегти нашу енергетичну інфраструктуру й надати Україні енергообладнання. Лише за вашої підтримки ми зможемо захистити прекрасні українські міста від бомбардувань і знищення росіянами, як вони це зробили з Маріуполем. Тому закликаю вас допомагати нам із ППО. Слава Україні!

Зауважимо, що гостями цьогорічного заходу El Español стали міністр закордонних справ Хосе Мануель Альбарес, міністр оборони Маргарита Роблес, мер Мадрида Хосе Луїс Мартінес Алмейда й інші впливові представники європейського світу. Відзначення премією представників нашої держави – вияв глибокої підтримки України й чергова можливість ще раз нагадати Європі, що доля демократії та європейського майбутнього зараз вирішується на нашій землі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.