Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 25.05.2022 Читать 3 мин

У Кам’янське надійшла допомога від гуманітарного проєкту «Рятуємо життя»

У межах проєкту «Рятуємо життя» Група Метінвест і Фонд Ріната Ахметова передали Кам’янському 5000 продуктових наборів для вразливих категорій населення.

Головна мета гуманітарного проєкту «Рятуємо життя», створеного з ініціативи Групи Метінвест і ДТЕК, у координації з Фондом Ріната Ахметова, – запобігти гуманітарній катастрофі в Україні. Це передбачає формування стратегічних резервів товарів першої потреби та безпосередню допомогу жителям міст присутності компанії – Кам’янському, Запоріжжю, Авдіївці, Покровську й Мирнограду. Наразі завдяки проєкту продукти, медикаменти й засоби гігієни вже отримали понад 40 тисяч людей. 

Днями в Кам’янське надійшло ще 5000 продуктових наборів від «Рятуємо життя». Їх отримають найбільш незахищені категорії населення: інваліди I, II та III груп, багатодітні родини, малозабезпечені сім’ї, одинокі мами тощо.

– Така підтримка є неоціненною для багатодітних родин, адже під час війни в багатьох навіть немає стабільного заробітку. Особисто я – мама трьох дітей. Від щирого серця дякую Метінвесту, Фонду Ріната Ахметова та міській владі за гуманітарну допомогу й піклування про нас, – зазначила мешканка Кам’янського Катерина.

Нагадаємо: віднедавна гуманітарний проєкт «Рятуємо життя» розширив спектр допомоги. Тепер, окрім харчових продуктів, в Україну надходитимуть медичні препарати й витратні матеріали для лікарень. Днями першу партію допомоги передали в запорізький військовий шпиталь та Міську лікарню швидкої допомоги м. Кам’янське.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.