Эта страница еще не переведена на русский язык
Волонтерство 10.05.2022 Читать 4 мин

Мені приємно бачити, що моя допомога важлива

Волонтери Метінвесту – наше мирне воїнство. Вони завжди на передовій допомоги, особливо під час війни. Саме завдяки їхнім зусиллям вимушені переселенці отримують турботу й чуйне ставлення. 

 Дмитро ДЖОГОЛЯ

Волонтерити у воєнний час доволі непросто, однак і в таких умовах можна знайти щось добре. Наприклад, нових друзів чи розуміння того, на що справді здатні люди, коли мають велику мету. Про волонтерство, молодіжку Метінвесту, допомогу й довгоочікувану перемогу розповів співробітник Запорізького ливарно-механічного заводу Дмитро ДЖОГОЛЯ.

Початок волонтерської діяльності

Почалось усе з того, що виникла потреба допомогти переселенцям. Я звернувся з закликом до молодіжки нашого підприємства, і з того моменту ми активно волонтеримо.

Волонтерство зараз

Нашу команду розподілили за гуртожитками, в які зараз привозять переселенців. Ми їх заселяємо, допомагаємо забезпечити побутові потреби, знайти потрібний одяг, організовуємо харчування. У нас є склад, який постійно поповнюються всім необхідним, зокрема завдяки Фонду Ріната Ахметова. Більшість переселенців зовсім не знають міста, тому за потреби ми їх супроводжуємо. Нещодавно до нас приїхала родина на авто з розбитим склом, тож ми швиденько знайшли СТО, допомогли домовитись, відвезти й забрати машину.   

Про людей

Завдяки волонтерству вдалося познайомитися з чудовими людьми. Ми злагоджено працюємо в одній команді, і я дуже цим задоволений.

Чим є волонтерство для волонтера?

Мені приємно бачити, що моя допомога важлива, що ми разом рухаємо країну до перемоги.

Про перемогу

Знаю, що скоро ми зберемось з друзями, побачимося з усіма, відсвяткуємо мир.


Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.