Эта страница еще не переведена на русский язык
КСО 15.11.2023 Читать 5 мин

Студенти та молоді металурги Запоріжжя висадили понад півсотні дерев

Молодь Запоріжсталі спільно з Зеленим центром Метінвест та студентами висадила дерева біля Запорізької політехніки.

Осінь – гарна пора для висадки дерев. Тож днями біля Національного університету Запорізька політехніка з’явилося понад 60 нових дерев. Саджанці привезли та допомогли висадити волонтери-робітники Запоріжсталі.

– Проведення екотолок, озеленення нашого міста – в традиціях комбінату Запоріжсталь, якому незабаром виповниться 90 років. Весь цей час  ми разом з нашим містом – працюємо, розвиваючи регіон. Звісно, через повномасштабну війну кількість екологічних акцій зменшилася. Але все одно наша увага до озеленення міста не припиняється. Бо у цьому місті живемо ми, наші родини, тут ми бачимо своє майбутнє, – зазначив головний спеціаліст із взаємодії з молоддю Запоріжсталі Анатолій ШИРМА.

Провели висадку дерев разом з освітянами та студентами Національного університету Запорізька політехніка.

– Сьогодні студенти Запорізької політехніки навчаються, працюють над новими науковими проєктами. І облаштування території закладу, саме для покращення умов відпочинку, ми розпочали ще до початку повномасштабної війни. Продовжуємо цю роботу разом і вдячні нашим друзям з Запоріжсталі та Зеленого центру за підтримку, – каже ректор Національного університету Запорізька політехніка Віктор ГРЕШТА.

Студенти також з радістю попрацювали. Навіть попри прохолодну погоду тут зібралися десятки майбутніх фахівців.

– Прийшли самі, взяли з собою друзів, одногрупників, бо гуртом щось робити завжди веселіше. Коли ми разом, ми здатні на багато більше, ніж уявляємо собі. І сьогодні ми робимо наше місто та університет ще кращими, – поділився студент Національного університету Запорізька політехніка Микита ЗАЙКО.

До висадки дерев приєдналися і громадські організації «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» та «Нова надія 2023».

– У такі скрутні для всієї держави часи ми маємо в усьому триматися разом та допомагати місту будь-яким способом. Такі акції зроблять наше рідне Запоріжжя красивішим та зеленішим. І зараз ми згуртувалися заради спільної мети – допомагати місту, – додав керівник представництва громадської спілки Зелений центр Метінвест у Запоріжжі Олександр БАЛАБА.

Вже навесні біля вишу зазеленіють декілька видів дерев – ясень, катальпа та каліптерія. За словами голови «Нова надія 2023» Олександра ГУБНИЦЬКОГО, саджанці виростили у нашому регіоні, а це означає, що дерева точно приживуться та будуть довго радувати мешканців міста.

Нагадаємо, що такі екотолоки – традиційні для Запоріжсталі, який незабаром відзначить 90-річний ювілей. Зокрема, комбінат подовжує громадську екологічну ініціативу «Врятуємо Дніпро разом!». З 2012 року в межах акції висаджено 1900 дерев, зібрано понад 185 тонн сміття, у Дніпро випущено 190 тисяч особин риби, встановлено 8600 нерестових площ, 30 гнізд на воді, і 30 годівниць для птахів. За цей період у акції взяли участь приблизно 10 000 людей.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.