Эта страница еще не переведена на русский язык
Событие 09.11.2022 Читать 5 мин

Старшокласники Кам’янського відвідали Каметсталь

Учні старших класів загальноосвітніх закладів Кам'янського відвідали Каметсталь Групи Метінвест з ознайомчою екскурсією, завдяки якій змогли сформувати загальне уявлення про металургійне виробництво.

Разом зі своїми класними керівниками школярі побували в основних цехах підприємства – доменному, конвертерному та прокатному. Досвідчені металурги зустріли гостей і розповіли їм про специфіку виробництва, сортамент продукції, що випускається, познайомили з елементами виробничої культури підприємства. Відвідувачі на власні очі побачили весь технологічний ланцюжок металургійної «кухні» – з моменту виплавлення чавуну до виробництва безперервно литої сталевої заготовки.

– Відвідування Каметсталі стало для мене унікальною та незабутньою подією. Я завжди хотів побачити доменний цех, де працює мій тато. І нарешті вдалося це зробити. Процес виробництва чавуну та сталі – по-справжньому захопливе видовище. Це дійсно вразило мене, – поділився враженнями учень 11 класу Костянтин БОШЕЛЬ.

– Велика вдячність керівництву комбінату за надану можливість отримати предметне уявлення про професію металурга. Можливо, багато хто з майбутніх випускників поповнить кадрові резерви підприємства та зробить свій великий внесок у його успіх і процвітання в майбутньому. Завдяки цій поїздці ми переконалися, що Каметсталь – успішне містоутворювальне підприємство, що має величезні масштаби виробництва! – зазначила класний керівник Світлана КУРИНЕНКО.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.