Эта страница еще не переведена на русский язык
Продукция 19.03.2024 Читать 3 мин

ШУ Покровське видало перший мільйон тонн вугілля з початку року

У березні шахтарі ШУ «Покровське» видали на-гора перший мільйон тонн вугілля з початку року.

За цей же час прохідницькі бригади підготували 2 547 метрів гірничих виробок. Видобуте вугілля у повному обсязі переробив колектив ЗФ «Свято-Варваринська» та випустив 521 000 тонн високоякісного концентрату.

Наразі на підприємстві працюють чотири дільниці з видобутку вугілля та чотири прохідницькі дільниці, які налічують сім бригад. Колективи докладають максимум зусиль задля стабільного та якісного виконання поточних завдань. Основна увага прохідників зосереджена на підготовці виробок, які необхідні для запуску в експлуатацію нових очисних забоїв. Так, наприкінці лютого в ШУ «Покровське» був прийнятий в експлуатацію перший з початку року очисний забій – 11 північна лава блоку 10. До його відпрацювання сьогодні приступили гірники дільниці №2. Серед головних напрямків – підготовка ще двох нових очисних забоїв – 1 південної лави блоку 10 та 2 північної лави блоку 11.

Попри всі виклики, близькість лінії фронту та майже щоденні обстріли населених пунктів регіону, підприємства компанії Метінвест Покровськвугілля працюють та надають робочі місця, працівники щодня йдуть на зміну й надійно тримають економічний фронт країни.