Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 29.11.2023 Читать 4 мин

Рації та дрони від Метінвест Покровськвугілля: захисники України отримали нову партію допомоги

На шляху до перемоги Група Метінвест продовжує підтримувати Сили оборони України України. Днями захисники на Донецькому напрямку отримали нову партію корисного вантажу – радіостанції та дрони в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

Воїнам, які нині боронять Донецький напрямок, передали 9 радіостанцій Motorola, серед яких 8 портативних та 1 автомобільна, а також 2 квадрокоптери Mavic 3. Біці вдячні компанії за техніку. Адже рації потрібні для звʼязку між підрозділами, а БПЛА – для розвідки на лінії зіткнення та коригування ударів по ворожих обʼєктах.

– Для нас завжди є три вкрай необхідних речі: звʼязок, дрони та транспорт. Адже часто-густо від їхньої наявності залежить життя бійців. Ми дуже вдячні Групі Метінвест за те, що вона нас чує, за те, що допомагає, і ми завжди можемо розраховувати на наших друзів, – зазначив командир роти стрілецького батальйону під позивним «Міхалич».

ЦИФРА

Метінвест підтримує українську армію з перших днів повномасштабного вторгнення. Наразі компанія спрямувала більш як 2 млрд грн, щоб задовільнити потреби воїнів в амуніції, техніці, засобах захисту та інших необхідних речах

–  Наразі головним завданням у допомозі військовим є системне забезпечення сучасною амуніцією та оснащенням. Ми розуміємо, наскільки важлива у цій війні саме техніка, тому намагаємося оперативно реагувати на всі запити наших захисників і надавати необхідне. Ми всі сьогодні живемо одним бажанням – довгоочікуваною перемогою, – розповів директор транспортної дирекції Метінвест Покровськвугілля Денис АЧКАСОВ.

Нова партія допомоги від Метінвесту відправляється на фронт чи не щодня. Зокрема, нещодавно бійці загону спецпризначення «Альфа» отримали 12 потужних батарей EcoFlow та автомобіль «швидкої». А прикордонникам доставили 10 мікроавтобусів Volkswagen та 10 БПЛА – «Валькірій» і Mavic 3Т з тепловізором. Уся підтримка армії надається безплатно в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.