Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 09.01.2023 Читать 5 мин

Продукти, медикаменти, реабілітація: майже 375 тисяч людей отримали допомогу від «Рятуємо життя»

Гуманітарна місія проєкту «Рятуємо життя» продовжується, бо з кожним днем війни підтримки потребують дедалі більше українців. Завдяки міжнародним партнерам і внескам благодійників різнопланову допомогу вже отримали 374 130 людей.  

Коли Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова заснував проєкт «Рятуємо життя», він мав захистити українців від продовольчої кризи під час війни. Спочатку на польських хабах збирали й відправляли в Україну харчі тривалого зберігання та гігієнічні засоби. Потім гуманітарна ініціатива стала опікуватися лікарнями, надаючи їм медикаменти, обладнання, витратні матеріали. Далі відкрилися напрями підтримки культурних і соціальних заходів, почали розвиватися програми психологічної реабілітації та протезування військових і цивільних. Натепер «Рятуємо життя» – потужна формація, яка забезпечує системну допомогу переселенцям, жителям прифронтових і деокупованих територій та всім, кого торкнулася війна. 

ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ

Щодня проєкт «Рятуємо життя» розширює географію допомоги. Наразі продуктові й гігієнічні набори, медичні препарати постачають до Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Кіровоградської, Херсонської та Одеської областей.

Серед останніх активностей «Рятуємо життя» – співпраця з «Фондом Маша» в межах програми «Незламна мама». Проєкт створений для стабілізації психоемоційного стану учасників, запобігання розвитку ПТСР, формування здібностей до адаптації та самореалізації, створення нових соціальних зв’язків.

Ще один важливий етап еволюції гуманітарної ініціативи – початок співпраці з Проєктом підтримки протезування в Україні Protez Hub. Він передбачає спільну роботу у двох напрямах – протезування людей, які втратили кінцівки внаслідок війни, і створення україномовної освітньої онлайн-платформи для фахівців у галузі протезування кінцівок і супутньої реабілітації.

У межах психологічної реабілітації та програми протезування допомогу отримують уже 158 осіб. Читайте їх історії в «Щоденнику незламної мами» або в матеріалах про шлях до повноцінного життя Анатолія Узлова й Дмитра Кулініча

Також завдяки «Рятуємо життя» в одному з шелтерів поблизу Кам'янського облаштували велику ігрову кімнату. Цей стало можливим завдяки підтримці італійської юридичної компанії – одного з партнерів-донорів гуманітарного проєкту. 

ПІДТРИМКА З УСЬОГО СВІТУ

Майже 200 бізнесів та організацій з Польщі, Німеччини, Нідерландів, Італії, Іспанії, США, Великобританії, Швейцарії, Греції, ОАЕ та інших країн підтримують діяльність «Рятуємо життя». Значний внесок у розвиток гуманітарного проєкту роблять його амбасадори, які використовують свою впізнаваність, щоб залучати до порятунку українців якомога більше людей та коштів. За весь період у межах проєкту «Рятуємо життя» партнери-донори передали дарунків і донатів на 2 324 235 €.

У фокусі уваги «Рятуємо життя» – забезпеченні продуктовими та гігієнічними наборами. Днями працівники запорізьких підприємств Метінвесту отримали чергову допомогу від проєкту. 

Більше подробиць про діяльність «Рятуємо життя» можна дізнатися на офіційному сайті проєкту: https://bit.ly/SavingLivesProject


Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.