Эта страница еще не переведена на русский язык
Карьера 13.02.2023 Читать 5 мин

Пресувальник вогнетривких виробів ЦМВ Запоріжвогнетриву працює заради Перемоги України

Що таке наладка преса і як якісно виконати формування – поставте ці запитання Сергію Рикуну, і він з легкістю відповість. Та це не дивно, адже фахівець працює на підприємстві вже 12 років і за цей час він отримав неабиякий виробничий досвід за різними напрямками.

Сергій обрав місцем роботи Запоріжвогнетрив невипадково. Тут майже все життя працював його тато. Кар’єрний шлях батька – від знімача-укладальника до начальника дільниці – завжди був прикладом для Сергія.

– У моїй справі головне – це знання й досвід. З першим моєю поміччю були колеги: саме вони допомогли мені опанувати тонкощі професії, коли я тільки-но прийшов на Запоріжвогнетрив. А досвід завжди приходить з часом і бажанням, – поділився Сергій РИКУН.

Як зазначає сам співробітник, гарний пресувальник повинен бути дуже уважним, щоб якісно виконувати формування вогнетривких виробів. Бо надалі вони використовуються для монтажу футерування зсередини доменної печі. Якісні вогнетриви довго й ефективно служитимуть колегам-доменникам при виплавці чавуну.

– Зараз усі українці працюють на максимум своїх можливостей. Разом, згуртовано ми робимо все, щоби наблизити омріяну перемогу. Так працюю і я, адже наше підприємство – опора України. А ми, його команда, – надійна підтримка Запоріжвогнетриву. Тому працюємо і впевнено йдемо до щасливого та мирного майбутнього, – додав Сергій.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.