Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 23.12.2022 Читать 4 мин

Новорічні смаколики від Фонду Ріната Ахметова отримали діти вимушених переселенців у Кам’янському

Святковий настрій та новорічні смаколики від Фонду Ріната Ахметова отримали діти вимушених переселенців, які проживають на базі відпочинку поблизу Кам’янського.

Уже за тиждень цей важкий рік відійде в минуле, настане час загадати найпотаємніше бажання під ялинку. Це пора готувати подарунки й сюрпризи, на які так чекає малеча. Чи не найбільше випробувань випало на долю українських дітей, які змушені були виживати під обстрілами, покинути свої домівки та перебратися до більш безпечних міст. Війна позбавила їх звичного життя. Але, попри все, діти чекають на новорічні дива.

А яка ж дитина не любить солодощі! Напередодні новорічних свят Фонд Ріната Ахметова передав для дітей переселенців – співробітників компанії, родини яких знайшли тимчасовий прихисток на соціальних об’єктах Метінвесту, солодкі подарунки.

– Зараз на базі відпочинку поблизу Кам’янського розмістилося 294 вимушених переселенці з Маріуполя, Авдіївки, Нью-Йорка та інших міст, із них – 65 дітей,  розповів директор закладу Станіслав РУДЬ. – Метінвест створив для них усі умови для комфортного проживання: корпуси забезпечені теплом, водою, електроенергією. Школярі не полишають навчання, відвідуючи уроки дистанційно. Є навіть комп’ютерний клас. А щоб малечі було цікавіше проводити вільний час, у кожному з п’яти корпусів облаштовані ігрові кімнати.

Створити відчуття казки, щоб хоч на деякий час відвернути думки дітей від війни та подарувати незабутні теплі спогади, вдалося організаторам цього заходу. А під ялинку дітлахи обов’язково загадають найпотаємніше бажання. У кожного воно своє, але є й одне на всіх – повернутися до рідних домівок, зустріти своїх рідних, які залишилися там, живими й неушкодженими та щоб якнайшвидше настав мир на українській землі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.