Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 06.12.2023 Читать 4 мин

Напередодні Дня Збройних сил України каметсталевці передали допомогу захисникам

Сталева родина Каметсталі продовжує підтримувати наших захисників. Напередодні Дня Збройних сил України і Міжнародного дня волонтера співробітники комбінату вчергове передали воїнам гуманітарну допомогу відповідно до їхніх нагальних потреб.

Протизастудні чаї, теплі зимові шкарпетки, солодощі, чай та кава були зібрані працівниками різних структурних підрозділів в управлінні внутрішніх комунікацій підприємства і доправлені у волонтерський хаб для подальшої передачі військовослужбовцям. Це найменше, чим ми можемо віддячити за їхній героїзм, надзвичайну стійкість і мужність заради нашого життя і свободи.

Сьогодні у лавах Збройних сил на захисті України знаходяться понад 700 каметсталевців. Підприємство підтримує їх та їхні сім’ї, у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова забезпечує бронежилетами та іншим захисним обмундируванням.

Ті наші колеги, які повернулися на Каметсталь після демобілізації, приступили до праці у металургійних та коксохімічних підрозділах і провадять волонтерську діяльність. Саме завдяки їхнім активним зв’язкам із побратимами у військових частинах та волонтерськими хабами співробітники мають можливість дізнаватися про нагальні потреби воїнів і об’єднаними зусиллями підтримувати їх допомогою.

– Щиро дякуємо за допомогу для наших захисників. Вона буде розподілена, насамперед, між військовими Кам’янської територіальної оборони, де несуть службу в тому числі і співробітники Каметсталі, і 98-ї бригади. Також хлопці, котрі заїжджають до нас з різних бригад, будуть отримувати цю допомогу. Вони завжди вдячні за смаколики, бо в тих умовах кожному захиснику потрібні солодощі. І найголовніше у таку холодну пору року – це протизастудні чаї. Ваша допомога збереже здоров’я тих, хто береже наше життя, – зазначив керівник волонтерського хабу «Покрова».

Сталева родина Каметсталі щиро вітає усіх захисників, усіх військовослужбовців із Днем Збройних сил України. Ви – наші герої, ви стоїте на захисті наших світанків, нашої щоденної праці для підтримки економіки країни, наших вечорів поряд із дітьми. Ми чекаємо на ваше повернення і бажаємо вам незламної витримки, внутрішньої стійкості і міцного здоров’я.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.