Эта страница еще не переведена на русский язык
Комфорт сотрудников 03.05.2023 Читать 5 мин

На Північному ГЗК Метінвесту продовжують поліпшувати умови побуту працівників

У Ганнівському кар’єрі Північного ГЗК капітально ремонтують триповерхову будівлю адміністративно-побутового комплексу (АПК). Наразі будова має готовий утеплений фасад та більшість оновлених побутових приміщень.

Проєкт оновлення АПК розпочався у 2021 році та розрахований на три роки.  Наразі вже обліцований та утеплений фасад, оновлені вхідні під’їзди, холи, сходові марші.  Повністю відремонтована чоловіча лазня та нарядна.

Внутрішнім оздоблювальним роботам передувало повне оновлення комунікацій: замінили електричну частину та водопровідну систему, насоси, відремонтували бойлерну. Для капітального ремонту лазневий комплекс розділили на дві частини: поки в одній тривав ремонт, інша використовувалася працівниками. Тут теж замінили системи каналізації, вентиляції, опалення. Радують працівників оновлені душові, зали для перевдягання з новими шафами для одягу, сучасне оздоблення стін та підлоги. Комфорт працівникам забезпечують нова сантехніка, дзеркала та сушарки.

«Багато вже зроблено, це так, але попереду ще немалий обсяг робіт. Десь на 40% виконані роботи по лазневому комплексу. Все чудово, людям дуже подобається – і це головне. Бо саме з лазні починається робочий процес. Як зарядимо працівників, так і робота піде. А зручні побутові пристрої підвищують настрій просто вже тому, що вони в потрібний момент опиняються в потрібному місці»,  - розповідає начальник Ганнівського кар’єра Юрій Стулій.

Навіть попри війну та економічні складнощі, на Північному комбінаті продовжують дбати про комфорт робітників.

«Ми послідовно поліпшуємо умови побуту для наших співробітників. Услід за АПК «Розкривна» ми продовжили відновлення приміщень для гірників Ганнівського кар’єра. Крім того, зараз триває масштабний капремонт лазневого комплексу в цеху з виробництва окатків № 2, розрахований на три роки. Покращання умов праці та побуту – один з пріоритетних напрямків, адже хороші побутові умови на роботі не менш важливі, ніж удома. Коли робоча зміна починається з комфорту, з відчуття турботи й поваги, то легше й виробничих результатів досягати», - підкреслює директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК Андрій Михалюк

Нагадаємо, що раніше на Північному ГЗК повністю був оновлений адміністративно-побутовий комплекс станції «Розкривна», де відновили понад 700 квадратних метрів приміщень.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.