Эта страница еще не переведена на русский язык
Модернизация 05.01.2023 Читать 3 мин

На Каметсталі ремонтують агрегат для компримування азоту

У киснево-компресорному цеху Каметсталі розпочали капітальний ремонт компресора КТК-12,5/35, який здійснює компримування (підготовку та стискання) газоподібного азоту, що застосовуються у виробництві сталі.

Старший майстер ККЦ Дмитро Чумак зазначив, що головна мета проведення капремонту – підвищення надійності, безпеки експлуатації, безвідмовності та ефективності роботи компресора, який забезпечує стисненим азотом сталеплавильне виробництво.

– Для підтримки компресора в належному технічному стані без аварійних зупинок необхідно своєчасно проводити капітальний ремонт – кожні 6000 годин напрацювання, – додає фахівець.

Компримування азоту в ККЦ здійснюють три компресори, наразі на капітальному ремонті – КТК № 6. Перед ремонтниками поставлено завдання щодо повного розбирання агрегату, відновленню основного обладнання та, за потреби, заміни зношених деталей і вузлів на нові. Також буде повністю відремонтована система змащення й охолодження, замінений електродвигун компресора.

Проведений капремонт дозволить знизити електроспоживання на 10 кВт/год, що в період дефіциту енергоресурсів через масовані обстріли є особливо актуальним. А завдяки ремонту запірної арматури та проточної частини компресора енергетикам ККЦ вдасться підвищити продуктивність агрегату до рівня паспортних даних – досягти 12,5 тисячі кубометрів стисненого азоту за годину.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.