Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 11.03.2022 Читать 6 мин

Молодь підприємств Метінвесту передала допомогу Запорізькому перинатальному центру

У тяжкі часи вся Україна об’єдналася заради допомоги один одному. За ці непрості два воєнні тижні ми дійсно стали єдиним цілим. Зараз особливої уваги потребують найуразливіші українці, серед яких вагітні жінки, породіллі та молоді мами з немовлятами.

Робота медичних закладів ні на секунду не зупиняється навіть під час війни. Тому молодь Метінвест Промсервісу й Запоріжсталі Групи Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського передала допомогу Запорізькому обласному перинатальному центру. Це медикаменти й витратні матеріали для потреб пацієнток на суму 10 тисяч гривень.

За словами директора перинатального центру Олександра Кирилюка, в медзакладі отримують медичну допомогу жінки, вагітність яких проходить з ускладненнями або патологією. Тому потреби в медикаментах для пацієнток досить значні. «Ми отримали внутрішньовенні системи, внутрішньовенні катетери та «Гелоспан» – препарат, який застосовують в інтенсивній терапії, – розповів Олександр КИРИЛЮК. – Лікарі, фахівці знають, що це препарат, який стабілізує стан вагітної у важких ситуаціях. Дякуємо за допомогу!».

Варто зазначити, що з початку війни в Запорізькому обласному перинатальному центрі народилося 59 немовлят, із них 60% – хлопчики та 40% – дівчатка. Також у ці дні тут з’явилася на світ двійня. За словами Олександра Кирилюка, робота перинатального центру ні на мить не зупиняється навіть під час війни. Медики продовжують оперувати навіть під час оголошення повітряної тривоги в Запоріжжі.

Нагадаємо, що раніше Україна вже отримала від Фонду Ріната Ахметова 200 тисяч одиниць медикаментів. Фонд передав державним лікарням у Дніпрі партію найнеобхіднішого – це понад 15 тисяч одиниць медичних засобів і ліків, зокрема антисептиків, антибіотиків, засобів для обробки ран тощо. Перелік препаратів і лікарських засобів був визначений у координації з МОЗ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.