Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 11.09.2023 Читать 4 мин

Метінвест придбав для воїнів «Хартії» партію авто та обладнання на 6 млн грн

У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Група Метінвест придбала для 13-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії України «Хартія» шість авто, 10 дронів з тепловізорами та два Ecoflow. Допомога вже найближчим часом опиниться на фронті.

Майбутня перемога складається з багатьох чинників. Одним з немаловажних, є системність і актуальність номенклатури допомоги. Щоб підтримати оборонців країни, Метінвест регулярно передає на лінію вогню сучасну техніку й обладнання. Особливий акцент робиться на «розхідниках» – авто та дронах.

Чергову партію допомоги отримала 13-та бригада оперативного призначення Нацгвардії України «Хартія». Загальна вартість приблизно 6 млн грн. Це п’ять пікапів і джип, 10 дронів з тепловізорами та дві зарядні станції Ecoflow. 

ЦИФРА

Загальна вартість авто та обладнання, яку Метінвест придбав для «Хартії», приблизно 6 млн грн.

Вже на початку повномасштабної війни Група Метінвест стала постачати на фронт машини з власного автопарку та налагодила пошук та постачання автівок з закордону. Нова партія – всюдиходи, їх будуть використовувати для перевезення особового складу, вивозу поранених і підвозу боєприпасів.

Військові підтверджують важливість таких постачань:

– Головним чином повнопривідні автомобілі залучаються на «першу лінію» –  самі розумієте, що це таке. Там дуже часті обстріли й 90% техніки не повертається назад. Тому нам важлива ця допомога і ми за неї дуже вдячні», –  каже полковник Денис ЖУТІКОВ, начальник секції логістики штабу військової частини 3102 (13-та бригада Національної Гвардії України «Хартія»).

Від початку повномасштабної війни в межах Сталевого Фронту Ріната Ахметова Метінвест передав військовим майже 500 автівок. Проте, знаходити авто дедалі складніше.

– Пікапи вже в Європі закінчуються, привезти пікап з Польщі, Німеччини виявляються дуже складно. Так само зі скандинавських країн. Тож ми зараз шукаємо пікапи в Іспанії, Сербії. Пікапи вже стають рідкістю, скоро це буде викликом для усіх, хто допомагає військовим, – розповів керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест Олександр ВОДОВІЗ.

Дрони – інший розхідник, що допомагає нашим оборонцям відстежувати противника і максимально точно коригувати артилерію. Тому військові отримали від Групи Метінвест 10 дронів з тепловізорами марки Autel та два Ecoflow у комплекті спорядження.

Загалом від початку повномасштабної війни в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Метінвест спрямував на підтримку війська 2 млрд грн. Окрім того, що компанія закуповує та доставляє сучасну воєнну техніку з-за кордону, підприємства Метінвесту в Україні освоїли виробництво виробів зі сталі для потреб армії – від бронепластин для амуніції до спеціальних мобільних укриттів. Більше про це читайте в окремому матеріалі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.