Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 10.01.2023 Читать 7 мин

Метінвест передав військовим автівки та мільйон літрів пального

За час повномасштабного вторгнення Група Метінвест передала підрозділам ЗСУ майже мільйон літрів пального та 312 автомобілів різних видів. Підвищують мобільність оборонців у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

Війна ХХІ століття – це протистояння технологій. Тому перевага на полі бою часто залежить від оснащення війська потрібним устаткуванням. Окрім зброї, важливе значення мають автівки. Саме вони допомагають укріплювати позиції, забезпечувати необхідним підрозділи, швидко пересуватися й бути на крок попереду ворогів. Щоб наші захисники були мобільними, Група Метінвест відправляє на передову пальне та машини.

ФАКТ

За десять місяців повномасштабної війни Метінвест виділив понад 2,8 млрд гривень, щоб Україна вистояла та перемогла. Більш як половина цієї суми – 1,5 млрд грн – пішла на потреби армії та військових.

На початку повномасштабного вторгнення оборонцям передали автомобілі спеціального призначення з підприємств компанії. Це були вантажівки, бульдозери, екскаватори. Їх застосовували для зведення укріплень і будівництва захисних споруд.

Невдовзі Метінвест у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова організував доставлення машин з-за кордону. Переважно на передову закуповували й відправляли пікапи, повнопривідні джипи та мікроавтобуси. Вони потрібні на всіх ділянках фронту, щоб доставляти боєкомплекти й особовий склад, евакуювати поранених, перевозити важливі вантажі, проводити передислокацію, робити рейди в тил ворога.

Також Метінвест забезпечив військових медиків Головного управління розвідки Міністерства оборони України «швидкими». 20 спеціалізованих машин придбали в Європі, щоб рятувати життя поранених бійців.

Кожна з 312 автівок, відправлених на фронт, пройшла повний техогляд і необхідне обслуговування коштом компанії, щоб наші захисники були впевнені у своїх чотириколісних помічниках.

АВТОПАРК ДЛЯ ЗСУ

У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Метінвест надав українським захисникам 312 машин різних типів і призначення, зокрема – 20 автівок швидкої допомоги.

Разом з тим Група Метінвест передає на потреби ЗСУ та Сил територіальної оборони пальне. Наразі для заправлення автомобілів і військової техніки оборонцям виділили майже мільйон літрів бензину й ДП. Особливо це підтримало військових навесні, коли на ринку бракувало пального. А ще дефіцитний продукт системно відправляють громадам Авдіївки, щоб служби критичної інфраструктури дбали про містян.

– Наші захисники завзято просуваються вперед, щоб очистити Україну від ворогів. А ми потурбувалися про те, щоб у ЗСУ були автівки та повні баки пального. Ця війна побудована на мобільності й умінні випереджати противників. Саме тому ми також передаємо військовим технологічні дрони й тепловізори. І поки оборонці відстоюють незалежність нашої країни на передовій, Група Метінвест є їхньою надійною опорою в наближенні перемоги України, – генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ.

Детальніше про всебічну підтримку, яку надає компанія, читайте в оглядовому матеріалі «Опора України: Метінвест спрямував на допомогу країні 2,8 млрд грн».

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.