Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 20.01.2023 Читать 5 мин

Метінвест передав важливий вантаж захисникам Бахмута

У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Група Метінвест відправила оборонцям Бахмута мінометні триноги та бронежилети.

На передовій іде запекле протистояння за кожен сантиметр української землі, тому підрозділи постійно потребують спорядження для ведення бою. Нещодавно Метінвест передав захисникам Бахмута десять триног для мінометів. До кінця січня бійці отримають ще 20 триног. Також військовим відправили 100 бронежилетів. Тактичне приладдя й захисна амуніція надається за мілітарною ініціативою Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

Воїни запевняють: спорядження вкрай необхідне та своєчасне, адже за місто тривають гарячі сутички.

– Після кожного прильоту бронежилети, зброю, триноги січе уламками снарядів, тож нерідко вони стають «непридатними» для подальшої служби. Саме тому дуже важливо вчасно отримувати нове спорядження, щоб ні на мить не зупинятися та просуватися вперед у боротьбі за нашу Україну, – каже військовослужбовець ЗСУ з позивним Борода.

Бронежилети класу захисту 4+ вже показали свою надійність у бою. Адже понад 150 тисяч бронежилетів, виготовлених чи закуплених Групою Метінвест, захищають життя українських воїнів. Як і броня, триноги також зроблені зі сталі Метінвесту на підприємствах компанії.

– Ми дякуємо за ці бронежилети, що будуть рятувати життя бійців на передовій у Бахмуті. Ці триноги теж їдуть у Бахмут. Я хочу, щоб усі знали: ЗСУ ні на крок не відходять, борються. Наша крайня передова точка – 500 метрів до ворога, яка корегує вогонь і не дає окупантам наблизитися. Ми не здаємо позицій, чинимо опір ворогам на своїй землі, – стверджує воїн з позивним Борода.

Нагадаємо, що в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова на потреби армії Група Метінвест спрямувала 1,5 млрд грн. Також компанія також налагодила системне постачання на фронт необхідних речей. Надважлива підтримка від Метінвесту – дрони, амуніція, тепловізори, автомобілі, мобільні укритті, автівки. Їх українські захисники отримують з перших днів повномасштабної війни.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.