Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 26.09.2022 Читать 5 мин

Запоріжсталь передав захисні окуляри запорізьким рятувальникам

Комбінат Запоріжсталь Групи Метінвест надав партію захисних окулярів-масок запорізьким рятувальникам.

Службовці 4-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області отримали 100 захисних окулярів-масок марки Pyramex V2G-XP. Це балістичні маски з термопакетом і можливістю встановлення діоптрій.

– Допомога рятувальникам сьогодні є надважливою, адже їхня робота – наша безпека. Тому комбінат, до професійного свята рятувальників, закупив і передав захисні окуляри на загальну суму понад 50 тис. гривень, щоб наші захисники були в більшій безпеці, виконуючи свою нелегку роботу, – зазначив директор з охорони праці, промислової безпеки та екології Запоріжсталі Олексій ШКАРУПА.

Нагадаємо, що Запоріжсталь і Метінвест системно надають допомогу бійцям Національної гвардії, поліції, медичним закладам та вимушеним переселенцям. Компанія відповідає на запити захисників і забезпечує їх необхідним, зокрема, амуніцією й тактичними приладами.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.