Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 15.12.2023 Читать 4 мин

Метінвест передав спецпризначенцям СБУ партію пікапів і дронів

У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Група Метінвест передала військовій частині Служби безпеки України партію допомоги – два пікапи та п’ять дронів DJI Mavic 3 загальною вартістю 1,6 млн грн. 

Спецпризначенці СБУ відомі на передовій ювелірною роботою операторів дронів. Лише за останні два тижні їхні спеціалісти вразили 153 одиниці броньованої техніки та транспорту росіян. Щоб поповнити запаси техніки українських бійців, Метінвест вкотре доставив допомогу – два пікапи та п’ять дронів DJI Mavic 3.  

ЦИФРА

Від початку повномасштабної війни Метінвест передав Силам оборони України понад 1500 дронів. А загалом у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова захисники отримали 5000 «повітряних очей»

– З «мавіками» ми здружилися вже давно. Ми використовуємо їх дуже часто, тож потреба в них значна. Вони ідеальні у співвідношенні ціна-якість, у техніки хороші тепловізійні камери, – пояснив представник СБУ з позивним Наум.   

Дрони від DJI Mavic мають високий попит на фронті. Метінвест купує та передає їх на передову постійно. Загальна ж кількість різних видів «пташок», яку захисники України отримали від компанії, перевищила 1500 одиниць.  

– На сьогодні Сталевий Фронт Ріната Ахметова доставив на лінію вогню 5000 БПЛА різних моделей, із них 1500 передав Метінвест. Це не лише DJI Mavic, а й Валькірії, Лелеки, Фурії і більш складні комплекси. Наступного року ми будемо тільки збільшувати допомогу, кількість дронів буде вимірюватися тисячами, – розповів керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест Олександр ВОДОВІЗ

Від початку повномасштабного вторгнення Метінвест спрямував на підтримку армії та українців вже 4,8 млрд грн. З цієї суми понад 2,5 млрд грн – допомога бійцям у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.