Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 23.02.2023 Читать 4 мин

Метінвест передав партію борошна до чотирьох громад Дніпропетровщини та Кіровоградщини

З гуманітарного хабу Центрального ГЗК відвантажили шість тонн пшеничного борошна вищого сорту. Ця продуктова партія призначена для підтримки жителівякі мають статус внутрішньо переміщених українців і зараз проживають у Карпівській, Глеюватській, Лозуватській та Петрівській територіальних громадах.

Натепер у цих громадах постійно перебувають приблизно 2 500 переселенців. Люди живуть як у шелтерах, так і в приватних будинках. Більшість із них мають лише тимчасову роботу, тож живуть завдяки державним виплатам і гуманітарній допомозі. Саме щоб підтримати таких українців і вразливих категорій населення, Метінвест налагодив регулярне постачання харчових продуктів у межах проєкту «Рятуємо життя» та цільової допомоги від криворізьких підприємств компанії.

Днями волонтери гуманітарного хабу Центрального ГЗК видали представникам територіальних громад 2 000 трикілограмових пакунків борошна. Якісна продукція піде на випічку хліба та приготування інших страв у місцях колективного проживання переселенців. Також її отримають родини, які мешкають окремо у приватному секторі.

– Борошно ми одразу ж передали переселеним людям, які нині лишаються в нашій громаді. Зараз їх десь півтори сотні. Інші повернулися до своїх звільнених сіл, бо у нас зупинялися переважно жителі Херсонщини. Родини дякували за вчасну допомогу, адже на Масляну точно будуть із млинцями. У скрутні часи партнерська підтримка потрібна як ніколи, і Метінвест доводить це добрими справами, – говорить секретарка Карпівської сільради Євдокія САЖЕВСЬКА.

Щоб з’ясувати потреби громад та узгодити процеси видачі й отримання борошна, до спільної роботи приєдналася ГО «Криворізька фундація майбутнього». Раніше спеціалісти цієї організації також надавали координаційну допомогу під час облаштування житла для переселенців у територіальних громадах. Тоді за підтримки Метінвесту були придбані будівельні матеріали, постільні речі, побутова техніка посуд та інші предмети першої потреби.

– Протягом року війни основні пріоритети Групи Метінвест сконцентрувалися на підтримці економіки України, допомозі армії та мирному населенню. Центральний ГЗК активно працює в цих трьох напрямках, виконуючи планові обсяги з виробництва й відвантаження залізорудної продукції преміального класу, а також забезпечуючи роботу гуманітарного хабу. Окрім виконання своїх професійних обов’язків, працівники нашого підприємства не припиняють волонтерської роботи. Вони спакували 135 тисяч продуктових наборів у межах проєкту «Рятуємо життя», підготували й відправили 35 тисяч пакунків дитячого харчування, зібрали та передали приблизно 7000 комплектів теплих речей для мобілізованих співробітників компанії, видали 6 тонн борошна громадам. Нашу  турботу відчувають люди вразливих категорій, вимушені переселенці, ветерани підприємств компанії та колеги, які нині захищають країну, – зазначив генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро ШЕВЧИК.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року Метінвест передав до селищних громад на допомогу переселенцям 10,6 тонни борошна. У січні цього року в гуманітарному хабі Центрального ГЗК було сформовано та передано до громад Дніпропетровщини й Кіровоградщини 3500 продуктових наборів для підтримки багатодітних родин.


Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.