Эта страница еще не переведена на русский язык
Событие 20.02.2024 Читать 5 мин

Майстри вимірів: радіоізотопна лабораторія Запоріжсталі відзначила 60-річчя підрозділу

Фахівці радіоізотопної лабораторії Запоріжсталі (далі – РізЛ) задіяні практично у всьому виробничому ланцюжку комбінату. Суворий контроль здійснюється на всіх етапах – від отримання сировини до відвантаження готового прокату споживачам. Тому роль хоча й невеликого, але важливого колективу, важно переоцінити.

Колектив лабораторії налічує трохи більше двадцяти фахівців, серед яких інженери, слюсарі контрольно-вимірювальних приладів з роботи з джерелами іонізуючого випромінювання, дозиметристи та водій.

Кожен фахівець тут знає свою справу і виконує професійні задачі з повною віддачою, адже відповідальне ставлення до праці – запорука досягнень, звершень та гідного результату.

У групі металургійних цехів та рентгено-гамма-графування вже майже рік працює слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Тетяна ДІДОК. Фахівчиня виконує технічне обслуговування радіоізотопної техніки, а також у зоні її відповідальності – забезпечення лабораторії товарно-матеріальними цінностями. Минулого року Тетяна брала участь у науково-технічній конференції, і за її результатами нині розробляє методику проведення випробування надійності джерел іонізуючого випромінювання.

Дата

Колектив радіоізотопної лабораторії зустрів 60-ту річницю заснування підрозділу 17 лютого

Микола СКОСЄЛЄВ – теж слюсар КВПтаА, але у групі прокатних цехів. У колективі Миколу цінують за добрий, чуйний характер та чітке виконання виробничих завдань, а їх чимало. Запоріжсталівець уважно проводить перевірку електронних схем керування радіоізотопним товщиноміром на наявність поломок, щоб своєчасно їх усунути та не допустити збоїв у роботі товщиноміра.

Ігор БЄЛКІН – провідний інженер-електронік і досвідчений фахівець, пропрацював у групі прокатних цехів понад 30 років. Бере участь у навчанні та підвищенні кваліфікації персоналу, виступає наставником для молодих працівників. Виконує свою роботу своєчасно, не допускає відмов та збоїв радіоізотопної техніки, завдяки цьому виробниче обладнання працює без простоїв.

Група радіаційного контролю під керівництвом начальника Віталія ПІДГОРОДЕЦЬКОГО та провідного інженера-дозиметриста Валерія ГОНЧАРОВА вже понад 25 років здійснює безперервний вхідний та вихідний контроль металопродукції та радіаційної обстановки на комбінаті загалом. Ветерани праці та професіонали у своїй справі передають безцінний досвід та знання майбутньому поколінню.

– Робота колективу РІзЛ важлива для чіткої роботи основного обладнання комбінату і, як наслідок, високої якості продукції, що відповідає суворим стандартам. Я дякую колегам за сумлінну роботу, чітке виконання виробничих задач та відданість нашій важливій професії, – наголосив начальник радіоізотопної лабораторії Олег НЕКІПЕЛОВ.