Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 22.02.2024 Читать 4 мин

«Крок у нове майбутнє»: морпіх Денис Ковтиха отримав квартиру від «Серця Азовсталі»

Морський піхотинець Денис Ковтиха став учасником програми «Серце Азовсталі. Вдома», що є частиною мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. Оборонець отримав власну квартиру в Одесі.


23-річний захисник під час боїв під Маріуполем отримав тяжку травму голови – перелом черепа зі зміщенням. Понад тиждень хлопця не могли доставити до лікарні, але все ж вдалося евакуювати оборонця до Дніпра. Далі було довге лікування та тяжка реабілітація, успішні та невдалі операції. Лікарі боялися братися за такий тяжкий випадок. Місяцями матір оборонця разом із сином їздила по лікарнях і госпіталях України. Врешті-решт родина знайшла спеціаліста в Одесі, який погодився наново встановити титановий імплант і повернути зовнішність Денису.

Попри інвалідність І групи хлопець залишається головним годувальником в родині. Має матір та двох молодших братів. Наразі Денис хоче вивчитися на юриста, щоб надавати правову допомогу побратимам.

– Оскільки вже є, де жити, повноцінний дім, а не орендоване житло, вже закладено фундамент. Тепер хотів би вступити до вишу, вивчитися на юриста та допомагати своїм побратимам. Надавати юридичну допомогу. Фронт з мене досі не вийшов, тому хочеться своїм допомагати досягати цілей. Мені не вірилося, що можна ось так отримати квартиру. Хочеться подякувати Рінату Ахметову, що він допомагає таким як ми. Це крок у нове, світле майбутнє, – розповів Денис КОВТИХА.

«Серце Азовсталі» готове й надалі бути поруч із захисником, адже завдання проєкту – провести оборонців шляхом від реабілітації до самореалізації.

– Наш проєкт готовий бути поруч, підтримати у здобутті освіти. Ми маємо програму «Майбутнє», яка допомагає із цим. Все, що ми робимо, всі наші програми націлені на майбутнє після служби, після закінчення війни, після перемоги. Щоб кожен наш захисник та захисниця змогли знайти себе у цивільному житті. Особливо ті, хто отримали важкі поранення, – зазначила керівниця «Серця Азовсталі» Ксенія СУХОВА.

 Глобальна мета програми «Вдома» – створити гідні побутові умови для оборонців Маріуполя на шляху повноцінного повернення до цивільного життя і віднайдення нових цілей. Детальніше про неї читайте на сайті «Серця Азовсталі».