Эта страница еще не переведена на русский язык
Продукция 08.11.2022 Читать 4 мин

Каметсталь відновив постачання граншлаку міжнародним споживачам

У жовтні Каметсталь Групи Метінвест відвантажив 19 000 тонн доменного гранульованого шлаку міжнародним споживачам.

Металургійна продукція – економічна опора України. Однак навіть вторинний продукт виробництва може принести додатковий прибуток підприємству. Наразі понад 285 вагонів доменного шлаку вже дісталися пункту призначення в Польщі.

Раніше гранульований шлак теж відправляли за кордон, та через воєнні дії постачання довелося призупинити. Восени ситуація з логістикою поліпшилася, і тепер підприємство має намір налагодити стабільний процес його продажу країнам Європи.

Граншлак отримують у результаті швидкого охолодження вогнерідних доменних шлаків у наповненому водою гранбасейні. Далі вторинний продукт везуть на склад. Звідти за допомогою спецтехніки він доправляється під кранову естакаду, де й вантажиться в напіввагони для подальшого транспортування.

Гранульований шлак застосовується, зокрема, як заповнювач для цементних й асфальтових бетонів, безклінкерних в'язких, шлаколужних бетонів, мінеральної вати, у гідротехнічному, сільськогосподарському, дорожньому будівництві, при спорудженні промислових, громадських і житлових будівель тощо.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.